Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi

Katarzyna Skrzynecka z rodziną na premierze „Kochanych pieniążków”. Jej pasierbica zadebiutowała na ściance

Paula Łopucka przyciągała spojrzenia!

Marta Nawacka 19 października 2021 20:58
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Jurorka programu Twoja twarz brzmi znajomo, Katarzyna Skrzynecka, pojawiła się z rodziną na premierze spektaklu „Kochane pieniążki”. Na ściance towarzyszyli jej mąż Marcin Łopucki, córka Alikia Ilia oraz pasierbica, Paula Łopucka. Młoda kobieta przyciągała wzrok!

Katarzyna Skrzynecka – relacje z pasierbicą

Wraz z mężem, Marcinem Łopuckim, Katarzyna Skrzynecka wychowuje wspólną córkę Alikię Ilię. Mężczyzna ma jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego związku: bliźnięta Paulę i Dawida. 25-letnia córka sportowca, Paula, często gości w domu pary, a jurorka progamu Twoja twarz brzmi znajomo ma z nią bardzo dobre, ciepłe relacje. Zwykła nazywać ją „drugą córką”. „Paula jest cudowną, mądrą, rozważną dziewczyną. Bardzo się lubimy i szanujemy”, opowiadała kiedyś w wywiadzie dla magazynu Show.

Czytaj też: Córka Kasi Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego zachwyca na najnowszych zdjęciach

Katarzyna Skrzynecka i Paula Łopucka, premiera spektaklu
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Skrzynecka i Paula Łopucka, premiera spektaklu "Klatka dla ptaków" w teatrze Capitol, 18.04.2017, Warszawa

Katarzyna Skrzynecka na ściance z rodziną

Ostatnio Katarzyna Skrzynecka wybrała się na premierę spektaklu „Kochane pieniążki”. Towarzyszył jej mąż, córka oraz pasierbica. Na wydarzeniu nie brakowało gwiazd, jednak debiutująca na ściance Paula Łopucka zdecydowanie przyciągała spojrzenia. Cała rodzina prezentowała się wspaniale, a córki Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego to naprawdę piękne dziewczyny!

Aktorka związała się z ojcem Pauli i Dawida, gdy bliźnięta były już nastolatkami. Dzisiaj jednak widać, że Katarzyna Skrzynecka i dzieci jej męża nawiązały bliską relację i wraz z najmłodszą córką pary tworzą szczęśliwą, kochającą się rodzinę.  

Zobacz także: Dumna Katarzyna Skrzynecka podzieliła się zdjęciami z Pierwszej Komunii córki. Ależ Alikia wyrosła!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córkami Paulą i Alikią Ilią, premiera
Fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córkami Paulą i Alikią Ilią, premiera
Fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córkami Paulą i Alikią Ilią, premiera "Kochane pieniążki", 18.10.2021, teatr Capitol, Warszawa

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.