Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Kasi Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego zachwyca na najnowszych zdjęciach

Alikia Ilia pojawiła się na premierze sztuki i skradła całą uwagę fotoreporterów!

Olga Figaszewska 13 września 2021 12:17
Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Katarzyna Skrzynecka ma za sobą ważny wieczór. Od dłuższego czasu przygotowywała się do tego wydarzenia. Kilka dni temu odbyła się premiera sztuki Wieczór Panieński Plus w Scenie Relax. Jak zawsze gwiazda mogła liczyć na ogromne wsparcie najbliższych! Na widowni nie zabrakło ukochanego męża Marcina Łopuckiego i córeczki. Alikia Ilia ma już 10 lat! Dziewczynka chętnie pozowała do zdjęć u boku taty. Pociecha Katarzyny Skrzyneckiej skradła całą uwagę fotoreporterów!

Córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego zachwyciła na premierze sztuki Wieczór Panieński Plus

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki dziesięć lat temu powitali na świecie swoją córeczkę. Alikia jest dumą rodziców. Widać, że dziewczynka jest dla nich całym światem. Aktorka często zamieszcza w sieci wspólne zdjęcia z pociechą, a fani nie mogą przejść obojętnie obok tych kadrów. Alikia wyrosła na prawdziwa piękność! Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem chcą ją wychować na empatyczną, wrażliwą i mądrą kobietę. Najważniejsze jest dla nich to, by dziewczynka nie bała się gnać za marzeniami i pewnie wkroczyła w dorosłe życie.

Aktorka w wywiadzie VIVY! mówiła o Alikii w poruszających słowach. „Przede wszystkim uczę córkę zdrowego, pogodnego dystansu do samej siebie i rzeczywistości. Nasi przyjaciele śmieją się, że Alikia to dziecko genetycznie zadowolone, bo i ja, i mąż jesteśmy ludźmi bardzo pogodnymi. Czasami zacałowałabym ją za jej abstrakcyjne poczucie humoru i dystans. Ale oczywiście rozmawiamy też na tysiące poważnych tematów każdego dnia", mówiła Beacie Nowickiej w 2019 roku.

Sprawdź też: 9-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej ma... starszą siostrę! 25-latka to prawdziwa piękność

Jaka jest Alikia, córka Kasi Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego?

Dziesięciolatka podgląda z zainteresowaniem pracę mamy, ale nie marzy o tym, by związać swoją przyszłość z aktorstwem. Zdarza się, że Katarzyna Skrzynecka zabiera pociechę na plan Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Alikia podziwia ma też okazję podziwiać mamę na teatralnej scenie.

„Córeczka mi bardzo serdecznie kibicuje. Bardzo docenia moją pracę. Czasem mi w tej pracy towarzyszy, czasami – jeśli nie jest to dzień szkoły, lubi przychodzić ze mną do studia, oglądać jak powstaje taki program, ile jest tu pracy charakteryzacyjnej przede wszystkim, a to ją chyba interesuje najbardziej, bo mojej córki, póki co nie ciągnie na scenę i przypuszczam, że ona w tym pozostanie”, zwierzała się gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Alikia pojawiła się niedawno na premierze spektaklu Wieczór Panieński Plus, w którym Katarzyna Skrzynecka gra główną rolę, panny młodej. Dziewczynka wraz z tatą, Marcinem Łopuckim podziwiała mamę z widowni. Oboje nie kryli swojej dumy i radości! Alikia Ilia u boku taty pozowała do zdjęć w ślicznej fioletowej sukience w kwiaty i liliowej kurtce jeansowej, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Zobacz, jak wyglądała. My jesteśmy oczarowani! Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Zobacz też: Tak Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętowali  12. rocznicę ślubu!

Marcin Łopucki,  Alikia Ilia Łopucka 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Marcin Łopucki,  Alikia Ilia Łopucka 2021
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.