Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z życia gwiazd

Dumna Katarzyna Skrzynecka podzieliła się zdjęciami z Pierwszej Komunii córki. Ależ Alikia wyrosła!

Dziewczynka prezentowała się niezwykle uroczo

Marta Nawacka 26 września 2021 17:56
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, Katarzyna Skrzynecka, od lat tworzy szczęśliwy związek z trenerem Marcinem Łopuckim. Zakochani doczekali się także wspólnej córeczki, której dali piękne i oryginalne imię: Alikia Ilia. Niedawno dumna artystka udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych piękne zdjęcia z Pierwszej Komunii swojej pociechy. Szczęśliwa rodzina prezentowała się wspaniale!

Katarzyna Skrzynecka – życie rodzinne

Po poprzednich, niezbyt udanych związkach, do Katarzyny Skrzyneckiej wreszcie uśmiechnęło się szczęście, a do serca zapukała prawdziwa miłość. Aktorka od 12 lat jest związana z trenerem Marcinem Łopuckim. Para w 2009 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a dwa lata później powitała na świecie córeczkę, Alikię. Mężczyzna ma również dwoje dzieci z poprzedniego związku, bliźnięta Paulę i Dawida, z którymi artystka jest bardzo związana.

Czytaj też: Tak zmieniła się córeczka Katarzyny Skrzyneckiej. To wykapana mama!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią, Teatr Palladium Prapremiera spektaklu Czarodziej,30.05.2015, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią, Teatr Palladium, Prapremiera spektaklu Czarodziej, 30.05.2015, Warszawa 

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z Pierwszej Komunii córki

Na swoim profilu w mediach społecznościowych aktorka udostępniła piękne zdjęcia z wyjątkowej uroczystości: Pierwszej Komunii Alikii. „Maj we wrześniu (...) To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota (...) Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki… jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Komunii… Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z Nieba”, napisała wzruszona Katarzyna Skrzynecka.

Na uroczystości nie zabrakło również Pauli, córki Marcina Łopuckiego oraz ukochanego psa rodziny. Szczęśliwi rodzice i starsza siostra nie kryli dumy z małej Alikii. Niesamowite, jak dziewczynka urosła!  

Zobacz także: Córka Kasi Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego zachwyca na najnowszych zdjęciach

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.