Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z życia gwiazd

Dumna Katarzyna Skrzynecka podzieliła się zdjęciami z Pierwszej Komunii córki. Ależ Alikia wyrosła!

Dziewczynka prezentowała się niezwykle uroczo

Marta Nawacka 26 września 2021 17:56
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, Katarzyna Skrzynecka, od lat tworzy szczęśliwy związek z trenerem Marcinem Łopuckim. Zakochani doczekali się także wspólnej córeczki, której dali piękne i oryginalne imię: Alikia Ilia. Niedawno dumna artystka udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych piękne zdjęcia z Pierwszej Komunii swojej pociechy. Szczęśliwa rodzina prezentowała się wspaniale!

Katarzyna Skrzynecka – życie rodzinne

Po poprzednich, niezbyt udanych związkach, do Katarzyny Skrzyneckiej wreszcie uśmiechnęło się szczęście, a do serca zapukała prawdziwa miłość. Aktorka od 12 lat jest związana z trenerem Marcinem Łopuckim. Para w 2009 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a dwa lata później powitała na świecie córeczkę, Alikię. Mężczyzna ma również dwoje dzieci z poprzedniego związku, bliźnięta Paulę i Dawida, z którymi artystka jest bardzo związana.

Czytaj też: Tak zmieniła się córeczka Katarzyny Skrzyneckiej. To wykapana mama!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią, Teatr Palladium Prapremiera spektaklu Czarodziej,30.05.2015, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią, Teatr Palladium, Prapremiera spektaklu Czarodziej, 30.05.2015, Warszawa 

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z Pierwszej Komunii córki

Na swoim profilu w mediach społecznościowych aktorka udostępniła piękne zdjęcia z wyjątkowej uroczystości: Pierwszej Komunii Alikii. „Maj we wrześniu (...) To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota (...) Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki… jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Komunii… Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z Nieba”, napisała wzruszona Katarzyna Skrzynecka.

Na uroczystości nie zabrakło również Pauli, córki Marcina Łopuckiego oraz ukochanego psa rodziny. Szczęśliwi rodzice i starsza siostra nie kryli dumy z małej Alikii. Niesamowite, jak dziewczynka urosła!  

Zobacz także: Córka Kasi Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego zachwyca na najnowszych zdjęciach

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.