Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Nosowska została okradziona! Piosenkarka zrelacjonowała wszystko na Instagramie

Zrobiła to w swoim stylu...

Rafał Kowalski 9 grudnia 2018 17:56
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Zdecydowana większość ludzi, która pada ofiarą kradzieży nie może się po takim zdarzeniu pozbierać przez następne godziny a nawet dni. Zupełnie inaczej na ukradzione auto zareagowała Katarzyna Nosowska… Piosenkarka, której złodzieje zabrali samochód, w zabawny sposób zrelacjonowała zdarzenie na swoim Instagramie.

Katarzyna Nosowska okradziona

Piosenkarka przyzwyczaiła nas do swojego specyficznego poczucia humoru. Nie spodziewalibyśmy się jednak, że wykorzysta je w tak dramatycznym momencie jakim jest kradzież. Co dokładnie powiedziała Nosowska? „Mikołaj w tym roku zachwycił mnie. Iście copperfieldowski styl. Samochód, który stał pod bramką, zniknął. Otrzymałam prywatny pokaz sztuk magicznych. Pomyślałam sobie, że Mikołaj jest niezwykły, ponieważ nie dość, że ja otrzymałam sztukę magiczną, znikający samochód, to jeszcze do tego mieszkańcy Mokotowa otrzymali w prezencie dodatkowe miejsce do parkowania” zaczęła wyraźnie rozbawiona wokalistka.

To nie wszystko, co miała do przekazania… „No i najważniejsze. Ktoś otrzymał od niego samochód. Wspaniały to był dzień. Pozdrawiam”, słyszymy dalej. Film doczekał się już 100 tysięcy wyświetleń i kilkuset komentarzy.

Pośród osób rozbawionych całą sytuacją są też takie, które na poważnie przejęły się losem gwiazdy. Do życzących Katarzynie Nosowskiej złapania złodzieja i zwrotu auta przyłączamy się także i my. Myślicie, że policja stanie na wysokości zadania? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję Ci Mikołaju:)

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016 	Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.