O NICH SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdradzają małżeńskie sekrety!

Nigdy nie byli tak szczerzy!

Olga Figaszewska 15 października 2019 06:51

Połączył ich taniec… i od tamtej pory są nierozłączni. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są parą z czternastoletnim stażem. Dbają o swoją relacje i trwaja przy swoim boku na dobre i na złe. Oczywiście, nie zawsze jest łatwo, ale doskonale zdają sobie sprawę, że razem są w stanie przetrwać wszystko. „Były momenty chwały i glorii, były trochę inne momenty, trudniejsze. Ale wciąż mam przed oczami Kasię, jak weszła pierwszy raz na salę prób do programu, w którym tańczyliśmy razem, w takich dwóch kucykach…”, mówił Marcin Hakiel w rozmowie z Katarzyną Sielicką  dla VIVY! Para w najnowszym wywiadzie zdradziła swoje małżeńskie tajemnice!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzają małżeńskie tajemnice

Przepisem na udane małżeństwo według Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest zaufanie i to, że każde z nich ma swój świat, do którego w każdej chwili może uciec. „Każde z nas ma swoją część życia i mamy tę wspólną, czyli nasz dom, nasze dzieci. Tygodniowy rytm związany jest z ich aktywnościami”, podkreśla Marcin Hakiel w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Chociaż poświęcają się zawodowej pracy nie zapominają o tym, że najważniejsza jest rodzina i dokładają wszelkich starań, by jak najwięcej włożyć w wychowanie dzieci. Cenią wspólnie spędzany czas, a to pomaga im budować wspaniałą relację.

„Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem”, wyznała Kasia Cichopek.

Kto wie, może ich pociechy w przyszłości również wybiorą artystyczny zawód. Małżeństwo nie ukrywa, że ich córeczka pewnie pójdzie w ślady sławnej mamy.

Jakie tajemnice Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili na temat swojego życia? Ich miłość narodziła się na oczach całej Polski.  Można śmiało powiedzieć, że udział aktorki w Tańcu z Gwiazdami i poznanie Marcina odmieniło jej życie. I od tamtej pory są nierozłączni. Kiedy zdarzają się kryzysy: „wychodzimy z założenia, że lepiej jest coś naprawić, niż wymienić”, mówią w rozmowie z Dobrym Tygodniem.  Oboje nauczyli się rozmawiać o trudnych sprawach.

,,Wychodzę z założenia, że szkoda czasu na spory. Patrząc na problemy innych, trzeba doceniać to, co się ma. Kiedy się czasem spojrzy z boku na taką kłótnię, to widać, że jest bez sensu. Lepiej dać sobie godzinę spokoju, uspokoić emocje, ochłonąć i iść dalej, w zgodzie”, dodał Marcin Hakiel w rozmowie z Martą Kawczyńską.

Takie podejście wynieśli z domu. Starają się być blisko siebie, a to kształtuje ich rodzinne życie. „Zarówno moi rodzice, jak i teściowie to małżeństwa długoletnie, które wciąż świetnie się mają. W takich domach zostaliśmy wychowani, tak chcemy dalej sami żyć. Poza tym czujemy odpowiedzialność w stosunku do dzieci. Skoro się zdecydowaliśmy, świadomie powołaliśmy je na ten świat, to pragniemy dać im pełną rodzinę”, wyznała Kasia Cichopek. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.