Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr, Viva! 13/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
z życia gwiazd

Żona Macieja Stuhra po zabiegu wiele wycierpiała. Najprostsze czynności wciąż sprawiają jej ból…

Podczas rodzinnego wyjazdu nie może w pełni korzystać z uroków zimy

Marcjanna Maryszewska 22 lutego 2023 07:43
Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr, Viva! 13/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Za Katarzyną Błażejewską-Stuhr bardzo trudne chwile. W połowie ubiegłego roku poinformowała, że ma poważne problemy zdrowotne. Po całej serii badań poddała się zabiegowi, a obecnie przechodzi rekonwalescencję. Żona aktora nie ukrywa, że okres ten jest dla niej niezwykle wyczerpujący… Nawet najprostsze czynności stały się bolesną katorgą.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr — problemy ze zdrowiem

Uznana dietetyczna oraz żona Macieja Stuhra — Katarzyna Błażejewska-Stuhr — w ubiegłe wakacje poinformowała, że jej samopoczucie znacznie się pogorszyło, a wyniki pozostawiały wiele do życzenia. Aktywistka społeczna musiała w tym czasie zwolnić tempa oraz skupić się na podreperowaniu swojego zdrowia. Kolejne miesiące upływały jej pod znakiem badań, wizyt w gabinetach lekarskich, operacji oraz rekonwalescencji, która zresztą nadal trwa… 

CZYTAJ TAKŻE: Anna Dymna z poruszającym apelem. Kolejne niepowodzenie załamało aktorkę

„Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy”, opisywała wówczas na Instagramie. Na szczęście w każdej chwili mogła liczyć na wsparcie ukochanego, który robił wszystko, aby ulżyć żonie w tym straszliwym cierpieniu. 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr, Viva! 13/2022

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr, Viva! 13/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Katarzyna Błażejewska-Stuhr spędza ferie z rodziną. 

Korzystając z ferii zimowych, cała rodzina udała się na zasłużony wypoczynek w góry. Niestety stan Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr uniemożliwia jej aktywne spędzanie czasu na stoku i poniekąd została przykuta do hotelowego pokoju…  Dietetyczka znalazła na to jednak pewien sposób. Pod zdjęciami na tle zimowych krajobrazów przekazała fanom najnowsze wieści na temat swojego samopoczucia.

„Ferie jak nigdy zaplanowane pół roku wcześniej… chce się płakać, ale biorę z nich, ile mogę. Nawet spacery wywołują ból, więc szanuję moje ciało (chociaż jestem na nie wściekła) i uprawiam delikatne marsze przy zachodzącym słoneczku. A poza tym czytam, pracuję i myślę o tych wszystkich mimo wszystko pozytywach, których jest wiele”, podkreślała.

To bardzo trudny okres dla żony Macieja Stuhra, która na co dzień prowadzi bardzo aktywny i intensywny tryb życia. Sytuacja niejako przymusiła ją do zwolnienia tempa. Nigdy wcześniej nie rozważała takiej opcji. „I próbuję oswoić się z myślą, że w mojej ulubionej sprawczości są ograniczenia. Mogę zorganizować podpisy pod listem dotyczącym sytuacji na granicy polsko-białoruską, ale nie mogę zmusić mojego ciała do sprawności. To nowe doświadczenie dla mnie, ale może to też lekcja do odrobienia…”, zastanawiała się w tym samym wpisie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Agnieszka Włodarczyk o ciemnych stronach macierzyństwa. „Myślałam, że później będzie łatwiej”

Pod zdjęciami posypały się komentarze wsparcia od internautów. My także życzymy dużo sił oraz przesyłamy same najcieplejsze myśli.  

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr, Viva! 13/2022

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr, Viva! 13/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.