Kasia Sowińska co dziś robi
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Sowińska apeluje o pomoc. Jej tata walczy w szpitalu o zdrowie 

"Mieszkam tu 9. tydzień", napisała aktorka

Dorota Falkowska 7 lipca 2022 09:04
Kasia Sowińska co dziś robi
Fot. TRICOLORS/East News

Modelka i aktorka, znana telewidzom m.in. z serialu "Barwy szczęścia" i "BrzydUla", znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Ukochany tata aktorki od kilku tygodni walczy w szpitalu o zdrowie. Katarzyna Sowińska za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowała o pomoc.

"W centrum krwiodawstwa MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 brakuje krwi. Mieszkam tu 9. tydzień, walcząc o zdrowie mojego taty. Proszę was o pomoc i oddawanie krwi, której wczoraj w szpitalu zabrakło. Dziękuję" — czytamy na jej profilu. Gwiazda oznaczyła przy tym ogłoszeniu swoich znajomych i bliskich, tak aby i one mogły udostępnić jej apel. Nie zawiodła się. Wiadomość poszła w świat m.in. dzięki Katarzynie Zielińskiej i Gabi Drzewieckiej.

Kasia Sowińska walczy o zdrowie taty apel o pomoc
Fot. Instagram/@kasia.sowinska

Katarzyna Sowińska walczy o zdrowie taty 

Na pytanie zaniepokojonych internautów, co dolega jej tacie, aktorka ujawniła, że chodzi o trzustkę. "Tzn. już jej nie ma. Walczy! Jest bardzo dzielny", napisała w komentarzu.

Na inną wiadomość o zdrowiu taty, Kasia Sowińska odpowiedziała: "Jeszcze długa droga. Kończymy drugi miesiąc życia w szpitalu" Swoją miłość do taty aktorka pokazała w ostatnim poście, gdy pod portretem rodzica umieściła podpis: "Najwspanialszy".

Czytaj także: Była stałą bywalczynią czerwonych dywanów, potem zniknęła. Czym zajmuje się dziś Kasia Sowińska?

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia! 

Katarzyna Sowińska, 2019, premiera filmu Ukryta Gra
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.