Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Tytułowa Nel z ''Pustyni i w Puszczy'' wychodzi za mąż za znanego aktora

Aktorka skończyła już 32 lata!

Aleksandra Frankowska 11 października 2023 08:51
Karolina Sawka
Fot. Materiały prasowe

Jako Nel w „Pustyni i w puszczy” zyskała ogromną popularność. Urocza dziewczynka o pięknych, ciemnych oczach wzbudziła zachwyt Polaków. Teraz ma już 32 lata. Karolina Sawka przygotowuje się do ślubu z ukochanym. Co ciekawe, to znany aktor. Kiedy możemy spodziewać się ceremonii?

ZOBACZ TEŻ: Karolina Sawka grająca Nel w "W Pustyni i w Puszczy" już tak nie wygląda!

Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę

W rolę filmowej Nel wcieliła się mając niecałe 10 lat. Nie kontynuowała kariery aktorskiej i na długo zniknęła ze świata show biznesu. Dziś Karolina Sawka ma 32 lata, a na swoim Instagramie zachwyca urodą. Aktorka wyrosła na piękną kobietę, chociaż wciąż przypomina małą dziewczynkę sprzed lat. Wśród zdjęć widać również często partnera Sawki, który podobno już niedługo zostanie jej mężem.

Karolina Sawka,  Adam Fidusiewicz
Fot. ARTUR PAWLOWSKI/REPORTER

Karolina Sawka wychodzi za mąż?

Chociaż o swoim życiu prywatnym mówi niewiele, wszystko można wyczytać ze zdjęć na Instagramie. Karolina Sawka jest szczęśliwie zakochana, a ze swoim ukochanym uwielbia zwiedzać świat. Mateusz Rzeźniczak to również aktor i jak podaje „Twoje Imperium”, już niedługo para ma zostać małżeństwem. Według informacji, ślub ma odbyć się w przyszłym roku latem w Łodzi.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zagrała Nel w ekranizacji W pustyni i w puszczy. Jak dziś wygląda życie Karoliny Sawki?

"Pod koniec czerwca wezmą ślub, a wesele odbędzie się w Starym Kinie" — miał ujawnić znajomy pary w rozmowie z "Twoim Imperium".

Z uwagi na zamiłowanie do podróży, para planuje długą podróż poślubną, całkowicie na własnych zasadach.

"Nie zależy im na mieszkaniu w drogich hotelach. Lubią jeździć budżetowo i tak, żeby, jak najwięcej zobaczyć. Zwiedzili niemal całą Europę" — mówi źródło "Twojego Imperium".

Czekamy na zdjęcia tej niesamowitej pary! 

TAGI #ślub

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.