Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Agent Toma Cruise'a zajmie się karierą Joanny Kulig? 

„Najważniejsze są kontakty, a on je ma”

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2018 06:55
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Gwiazda Zimnej Wojny Joanna Kulig podbija Hollywood. Odkąd aktorka zagrała w filmie Pawła Pawlikowskiego stała się najjaśniejszą gwiazdą polskiego kina. Kulig przeżywa właśnie swoje pięć minut w Hollywood, a jej nazwisko co rusz ląduje na łamach znanych zagranicznych magazynów. I choć jej myśli krążą obecnie wokół macierzyństwa, to do walki oto, by zająć się rozwojem kariery naszej aktorki wystartował właśnie sam menadżer Toma Cruise’a, Joel Lubin. Poznajcie szczegóły!

Kariera Joanny Kulig w Hollywood

Nikogo nie dziwi, że kariera Joanna Kulig w Hollywood kwitnie. Aktorka świetnie radziła sobie na polskim rynku. Mieliśmy okazję podziwiać ją m.in. w takich produkcjach jak: O mnie się nie martw, Sponsoring, a także Miłość jest wszystkim. Nic dziwnego, że jej kariera rozwija się w zastraszającym tempie. Kulig zachwyca talentem, urodą, a przede wszystkim naturalnością. Jej atuty i ogromny potencjał doceniła jakiś czas temu agencja CAA, która reprezentuje interesy największych hollywoodzkich gwiazd. To właśnie pod ich skrzydła niedawno trafiła.

Wygląda na to, że dla dla Joasi Kulig kariera w Hollywood stoi otworem. Aktorkę wymienia się nawet jako kandydatkę do zdobycia tegorocznego Oscara za rolę Zuli w Zimnej Wojnie. Obecnie Kulig przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje najnowszy film Pawlikowskiego. Nieoficjalnie mówi się, że polska gwiazda już ma szansę zagrać w jednej z dużych produkcji Hollywood.

Aktualnie w eksponowaniu talentu i zdobywaniu ról pomaga Kulig ekspert od wyławiania talentów, Hyldy Queally. Jak podaje Super Express, polska gwiazda otrzymała także propozycję innej współpracy. Do rozwoju kariery Kulig chce się przyczynić Joel Lubin. Menadżer Toma Cruise'a i Jeremmy'ego Rennera jest zachwycony talentem aktorki i zrobi wszystko, by ją pozyskać.

„On ma słabość do europejskich aktorek, szczególnie tych ze Wschodu. Kilka lat temu ożenił się z serbską gwiazdą Mariją Karan, która robi karierę w Hollywood. Lubin ma nadzieję pozyskać Kulig do swej stajni. A jak wiadomo, tam najważniejsze są dobre kontakty, a on je ma”, mówi informator gazety z Los Angeles. 

Na razie aktorka przygotowuje się jednak do najważniejszej roli w swoim życiu. Na początku 2019 roku po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorce gratulujmy i życzymy dalszych sukcesów!  

Joanna Kulig
Fot. instagram@coldwarmovie

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.