Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Kulig spotkała się z Bradem Pittem. Miała także okazję poznać innego znanego aktora!

„Z moim ulubionym aktorem tego młodego pokolenia”

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 18:58
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Gwiazda Zimnej Wojny Joanna Kulig podbija Hollywood. To z pewnością jest jej czas! Ciężarna Joanna Kulig pojawiła się właśnie na świątecznej imprezie studia Amazon w Hollywood. Polska aktorka spotkała tam m.in. Brada Pitta i miała okazję zrobić sobie z nim zdjęcie. Nie da się ukryć, że spotkanie z gwiazdą tak wielkiego formatu zrobiło na niej ogromne wrażenie! Kulig udało się jednak zrobić sobie zdjęcie z inną znaną gwiazdą. Poznajcie szczegóły!

Joanna Kulig i Brad Pitt w tej samej agencji aktorskiej

Joannę Kulig i Brada Pitta od niedawna łączy coś więcej niż wspólna pasja do aktorstwa. Wspólnie należą do prestiżowej agencji aktorskiej CAA, pod skrzydłami której swoją karierę prężnie od lat rozwija m.in. Meryl Streep. Choć nikt nie przypuszczał, że tak szybko to nastąpi, to aktorzy właśnie mieli okazję poznać się! Oboje zostali zaproszeni na coroczną imprezę świąteczną, organizowaną przez studio Amazon. 

Joanna Kulig, gwiazda filmu Pawlikowskiego Zimna Wojna skorzystała z okazji i zapozowała do zdjęcia z gwiazdą Hollywood. Nie da się nie zauważyć radości na twarzy Joanny Kulig. W końcu nie każdemu udaje się poznać ikonę światowego kina.

Okazuje się, że Joannie Kulig udało się zrobić sobie zdjęcie także z innym znanym i cenionym aktorem, Timothee Chalametem, czyli 22-letnim aktorem, któremu sławę przyniosła rola w filmie Tamte dni, tamte noce. Przystojny, inteligentny, piekielnie zdolny. Młody wiek Timothee Chalameta (ma 23 lata) w niczym mu nie przeszkodził, a wręcz odwrotnie, działa na jego korzyść. Zagraniczne serwisy piszą o nim „zwykły chłopak, któremu przydarzają się rzeczy zupełnie niezwykłe”. Coś w tym jest. Filmy z jego udziałem odnoszą spektakularne sukcesy! 

„Z moim ulubionym aktorem tego młodego pokolenia”, podpisała zdjęcie z Chalametem. Nic dziwnego, że robiąc sobie z nim zdjęcie Joasia Kulig promieniała ze szczęścia. Wygląda na to, że aktorka świetnie odnalazła się w środowisku wielkich sław Hollywood. I wcale nas to nie dziwi, bo w pełni dorównuje im talentem!  

Brad Pitt, Joanna Kulig
Fot. Rex Features/East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.