Ich talentem zachwycają się najwięksi twórcy kina!

Monika Katarzyna Krupska 28 października 2018 09:59

Grają u boku Brada Pitta, Leonardo DiCaprio czy Roberta Pattinsona. Polscy aktorzy robią oszałamiające kariery za granicą i po pochwałach nie osiadają na laurach. Spekuluje się, że w najbliższym czasie część z nich dołączy już na stałe do grona gwiazd Hollywood. Czy tak będzie? Nam pozostaje tylko bacznie obserwować ich kariery, bo branża filmowa pełna jest niespodzianek. Przypominamy gorące nazwiska, o których jest teraz głośno. Myślicie, że uplasują się oni obok Poli Negri?  

1/6
joanna_kulig
Copyright @Reserved
1/6

Joanna Kulig skradła serca fanów rolą w Zimnej Wojnie. Aktorka po spektakularnym sukcesie została okrzyknięta mianem „wyjątkowego talentu kina niezależnego 2018 roku”. Polkę pochwaliły m.in. Julianne Moore czy Jodie Foster. Według krytyków za rolę u Pawła Pawlikowskiego może dostać nawet Oscara! 

2/6
Tomasz Kot w Cannes
Copyright @Agnieszki Olczyk-Kot
2/6

Zimna Wojna to nie tylko Joanna Kulig, ale i Tomasz Kot! Aktor za rolę zebrał same przychylne recenzje. Kota niedługo zobaczymy w brytyjskim serialu telewizji BBC World on Fire. 

3/6
Robert Pattinson, Juliette Binoche, Mia Goth i Agata Buzek na festiwalu w San Sebastian w Hiszpanii
Copyright @East News
3/6

Agata Buzek po raz pierwszy w filmie wystąpiła w 1997 roku. Od tego czasu minęło już 21 lat i aktorka na swoim koncie ma wiele ról polskich, a także zagranicznych. Ostatnio zagrała w angielskiej produkcji High life u boku Roberta Pattinsona czy Mii Goth. W 2018 roku Buzek przyznano tytuł wschodzącej gwiazdy kina europejskiego.

4/6
Jakub Gierszał, VIVA! MODA 3/2017
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AF
4/6

Jakub Gierszał na swoim koncie ma wiele polskich i zagranicznych ról! W 2012 roku otrzymał międzynarodowy tytuł Shooting Star. Według fanów gra lepiej od niejednego Amerykanina czy Brytyjczyka. Niebawem będzie go można zobaczyć w nowym serialu TVN Chyłka. 

5/6
Rafał Zawierucha
Copyright @Instagram @rafal_zawierucha
5/6

Wziął udział w castingu i... wygrał! Rafał Zawierucha właśnie pracuje na planie u samego Quentina Tarantino! W przyszłym roku aktora zobaczymy w filmie Once upon a Time in Hollywood. Zawierucha na planie spotkał się m.in. z Bradem Pittem czy Leonardem DiCaprio. 

6/6
Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017, main topic
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
6/6

Serca Polaków skradł występując w Quo vadis czy Liście Schindlera. Od lat Pawła Deląga możemy spotkać również na ekranach u naszych wschodnich sąsiadów. 48-latek na swoim koncie ma ponad 20 rosyjskich produkcji. W tym roku polskiej roli brak. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.