Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Durczok ma poważne problemy zdrowotne. Jak się czuje? 

„Nie mogę wyjść z choroby”

Olga Figaszewska 1 grudnia 2020 11:27
Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kamil Durczok ma poważne problemy ze zdrowiem. Dziennikarz podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych informacją, że od pewnego czasu zmaga się z chorobą. Kamil Durczok podkreśla, że ma typowe objawy koronawirusa, jednak wykonany test pokazał wynik ujemny. Jak się czuje?

Kamil Durczok o chorobie. Co mu dolega? 

Kamil Durczok jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Systematycznie zamieszcza posty w mediach społecznościowych, komentuje bieżące wydarzenia. Tym razem opisał stan swojego zdrowia. Kamil Durczok wyznał, że nie czuje się najlepiej. Ostatnie wygodnie są dla niego bardzo ciężkie. Dziennikarz walczy z chorobą, które objawy wskazywałyby na koronawirusa.

„Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby.”, rozpoczął swój wpis.

Okazuje się, że pierwszy test na COVID-19 pokazał wynik ujemny. Kamil Durczok wkrótce podda się kolejnemu badaniu. Przez chorobę i gorsze samopoczucie dziennikarz na pewien czas zniknął z sieci. Kamil Durczok zapewnił, że jak tylko poczuje się lepiej i odzyska siły, opisze swoje spostrzeżenia w kolejnym wpisie. 

„W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze twierdzą, że mam ewidentne objawy covidovca, więc powtórka badania w kolejny piątek. Jeśli faktycznie objawy są takie jak u mnie, to nikomu nie życzę podobnych "wrażeń". To stąd moja nieobecność na FB, w takim stanie trudno nawet myśli pozbierać. Trzymajcie się ciepło, jak będę miał trochę więcej siły, z pewnością napiszę kilka zdań o tym, co te dranie z nami wyrabiają. Zdrówka”, zakończył. 

Życzymy dużo  sił i szybkiego powrotu do zdrowia! 

Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby. W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze...

Opublikowany przez Kamila Durczoka Poniedziałek, 30 listopada 2020

Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kamil Durczok
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.