Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla
Z ŻYCIA GWIAZD

Justyna i Piotr Żyłowie są już w trakcie rozwodu! „Jeden z gorszych dni w życiu”

Ich rozstanie nie będzie należało do łatwych...

Weronika Kostyra 19 września 2018 10:12
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla

Konflikt między Justyną i Piotrem Żyłami trwa od wielu miesięcy. Wszystko zaczęło się od tego, że żona skoczka publicznie oskarżyła go o zdradę i złe traktowanie rodziny. Od tamtej pory z obu stron padło wiele mocnych słów. Wciąż jednak nie było wiadomo czy para zdecyduje się na rozwód i kiedy to nastąpi. Główną przeszkodą były dzieci pary. Okazuje się jednak, że decyzja o rozwodzie zapadła ostatecznie, a skłóceni małżonkowie mają już za sobą pierwszą rozprawę.

Justyna i Piotr Żyłowie są w trakcie rozwodu

Justyna Żyła długo sądziła, że ich związek uda się jeszcze naprawić. „To małżeństwo to pół mojego życia. Tym bardziej mając dwójkę dzieci. Ale nie warto chować urazy i żalu w sobie, bo to nie prowadzi do niczego dobrego”, wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.  Kiedy zaczęła tracić nadzieję, coraz częściej informowała w internecie o przewinieniach męża, nie zdecydowała się złożyć jednak pozwu rozwodowego. Zrobił to Piotr Żyła, który przez cały czas trwania konfliktu starał się jak najrzadziej publicznie odpowiadać żonie. Od pewnego czasu kontaktował się z nią jedynie za pośrednictwem prawników.

O rozwodzie dowiedzieliśmy się z tajemniczego wpisu Justyny Żyły na Instagramie: „Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki”, napisała. Informację tę potwierdziła potem jej menadżerka: „Mogę potwierdzić, że dziś odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa”, powiedziała Katarzyna Kopańska w rozmowie z Onetem. Rozwód pary nie będzie należał do łatwych, ponieważ Justyna Żyła będzie domagała się orzeczenia o winie. Konieczne będzie też podzielenie majątku oraz ustalenie kwestii opieki nad dziećmi – 11-letnim Jakubem oraz 6-letnią Karoliną. 

Justyna Żyła
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News
\
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.