Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy trenerów The Voice of Poland, Senior i Kids! Będzie sporo zaskoczeń...

Nowe twarze pojawią się też wśród prowadzących...

Rafał Kowalski 18 lipca 2019 13:57
Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe

Pierwsza edycja The Voice Senior, trzecia The Voice Kids i dziesiąta klasycznej wersji programu zapowiadają się naprawdę spektakularnie! Wszystko dzięki zmianom w składach trenerskich i prowadzących, na które zdecydowała się Telewizja Polska. Wczoraj, zupełnie przez przypadek poznaliśmy większość jurorów wszystkich trzech odmian muzycznego show. Prawie pewni są też prowadzący.

Kto będzie w jury The Voice of Poland, Kids i Senior?

Uważni wielbiciele największego show Dwójki dostrzegli wczoraj w mediach społecznościowych gwiazd i produkcji kilka filmów z planu zdjęciowego. Wszystko wskazywało na to, że telewizja nagrywała spoty promujące trzy edycje The Voice. Kilka nazwisk zostało też już oficjalnie potwierdzonych przez TVP lub same gwiazdy…

Na pewno w składzie komisji The Voice Senior zobaczymy Andrzeja Piasecznego, Urszulę Dudziak, Alicję Majewską i Marka Piekarczyka. Wykonawca hitu Chodź, Przytul, Przebacz ujawnił to na swoim Instagramie. Z kolei oceniać uczestników The Voice of Poland będą prawdopodobnie: Kamil Bednarek, Margaret, Tomson i Michał Szpak. Nie zmieni się skład jury w Voice Kids: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron. Aby te informacje traktować jednak jako stuprocentowo pewne, należy wstrzymać się do oficjalnie podanych komunikatów przez TVP.

Co ciekawe, niedawno np. Urszula Dudziak pytana o wersję The Voice dla seniorów, wychwalała pomysł, ale nie puściła pary z ust, że będzie częścią projektu. „Uważam, że to jest genialny pomysł. Znamy z historii takie przypadki, że właśnie ludzie podejrzewali, że mają wszystko za sobą, a okazywało się, że mają przed sobą. Ja jestem za seniorami. Jestem przykładem kobiety, która ma 75 lat, ma bardzo dużo planów, pisze książki, bierze udział w koncertach, motywacyjnych spotkaniach, mam swój kanał na YouTube, a to się stało niedawno”, mówiła piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post.

Kto poprowadzi The Voice of Poland, Senior i Kids?

Jeśli wierzyć domniemaniom innych mediów to każdy z trzech programów poprowadzi Tomasz Kammel. Prezenter współpracowałby jednak z różnymi partnerkami. Basię Kurdej-Szatan w The Voice of Poland prawdopodobnie zastąpi Marcelina Zawadzka. W The Voice Senior ma z kolei zadebiutować Marta Manowska (gwiazda TVP potwierdziła te informacje), a w Voice Kids niemal pewne jest, że zobaczymy Idę Nowakowską. Pomagać za kulisami będzie też Maciej Musiał.

Czy wszystkie typowania się potwierdzą? Tego zapewne dowiemy się na dniach, kiedy producenci wydadzą oficjalne komunikaty. Wy też nie możecie się doczekać aż trzech odsłon The Voice? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Urszula Dudziak, Viva! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.