John Scott, Julia Pogrebińska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Pogrebińska i jej mąż zostali napadnięci w Gwatemali przez uzbrojonych sprawców 

„Mamy szczęście, że żyjemy”, wyznała aktorka

Olga Figaszewska 29 marca 2021 14:01
John Scott, Julia Pogrebińska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Julia Pogrebińska i jej mąż przeszli w ostatnim czasie dramatyczne chwile. Aktorka znana z serialu Wataha i Pierwsza miłość podzieliła się z obserwatorami przerażającą historią. Julia Pogrebińska i John Scott wyjechali w podróż do Gwatemali. Tam zostali napadnięci przez uzbrojonych sprawców.

Julia Pogrebińska o podróży po Gwatemali

Julia Pogrebińska i John Scott od czterech lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Zakochanych połączyła miłość do podróży i sportu. Mąż aktorki jest światowej sławy instruktor jogi. Para wiele czasu spędza na podróżowaniu po całym świecie, prowadząc zajęcia jogi. Teraz udali się do Gwatemali, gdzie spotkała ich niebezpieczna sytuacja...

Zobacz też: TYLKO NAM Julia Pogrebińska opowiedziała, jak poznała swojego męża!

Na Instagramie Julia Pogrebińska opublikowała filmik, w którym opowiedziała o wydarzeniach, które rozegrały się podczas  ich podróży do San Marcos. Aktorka i jej mąż, John Scott zostali napadnięci i okradzeni ze swojego dobytku. Trzech uzbrojonych mężczyzn zaatakowało samochód, którym poruszali się małżonkowie.  Na szczęście nic złego im się nie stało. 

„Samochód został zatrzymany. Trzech uzbrojonych mężczyzn otworzyło drzwi. Właściwie to kierowca pozwolił im je otworzyć. Zagrozili nam bronią. Zabrali nasze bagaże, pieniądze, instrumenty muzyczne. Na szczęście John był bardzo odważny i powstrzymał ich przez zabraniem torby, w której mieliśmy paszporty i karty. Będziemy mogli wrócić”, powiedziała w materiale Julia Pogrebińska.

Aktorka podziękowała wszystkim za wsparcie i chęć pomocy. Jest wdzięczna, że z tej historii udało im się wyjść cało, że przeżyli. „Mamy szczęście, że przeżyliśmy. Mamy szczęście, że jesteśmy jednym kawałku i mamy siebie nawzajem”, dodała gwiazda.

Polecamy też: TYLKO U NAS Julia Pogrebińska zdradza sekrety związku ze sławnym joginem, Johnem Scottem! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wciąż zasmuca fakt, że ludzie są zdolni do takich czynów, przejawów agresji. „Jesteśmy bardzo wdzięczni, że otrzymaliśmy tak wiele słów wsparcia i Miłości! Dziękuję bardzo”, napisała Julia Pogrebińska.

Mamy nadzieję, że dalsza podróż przebiegnie bezpiecznie i spokojnie.  

John Scott i Julia Pogrebińska w sesji VIVY z 2017 roku

 

John Scott, Julia Pogrebińska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF FM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…