NOWY NUMER

TYLKO NAM Julia Pogrebińska opowiedziała, jak poznała swojego męża! EKSKLUZYWNE VIDEO

VIVA! 18 grudnia 2017 07:30

Już w najnowszym numerze magazynu VIVA! możemy znaleźć wywiad z jedną z najbardziej intrygujących par ostatnich miesięcy. Choć niewiele osób wcześniej wiedziało, że Julia Pogrebińska planuje zamążpójście, ta związała się z pochodzącym z Nowej Zelandii światowej sławy instruktorem jogi. Zakochanych dzieli ponad 20-letnia różnica wieku, ale im zdaje się to zupełnie nie przeszkadzać. Jak się poznali? Podczas jednych sportowych zajęć... Przekonajcie się w naszym wyjątkowym wideo!

Polecamy też: TYLKO U NAS Julia Pogrebińska zdradza sekrety związku ze sławnym joginem, Johnem Scottem! EKSKLUZYWNE VIDEO
 

Julia Pogrebińska o jodze i różnicy wieku

– Nie byłaś z nikim związana, gdy poznałaś Johna?
Julia: Nie. Bardzo dobrze, bo niczego nie musiałam przerywać. John też niczego nie przerywał. Oboje byliśmy gotowi na ten związek. Widziałam, że John jest doświadczonym nauczycielem, różnica wieku między nami jest zauważalna.

– Przeszkadza Wam?
Julia: Nie, w ogóle. Najgorzej, kiedy masz faceta, który nigdy nie dorósł. John jest facetem, który dorósł, ale zachował w sobie coś z chłopca. Ma swoją filozofię życia, wie, czym jest joga, i potrafi odpowiedzieć na takie pytania, na które nie ma łatwych odpowiedzi. To mnie cały czas intryguje. A czasem John jest totalnym dzieciakiem. 

– Musiał Ci się po prostu podobać.
Julia: Też. Ale to przyszło później. Na początku mnie zafascynował jako człowiek i myślę, że bez tego nigdzie byśmy nie ruszyli.Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.