NOWY NUMER

TYLKO NAM Julia Pogrebińska opowiedziała, jak poznała swojego męża! EKSKLUZYWNE VIDEO

VIVA! 18 grudnia 2017 07:30

Już w najnowszym numerze magazynu VIVA! możemy znaleźć wywiad z jedną z najbardziej intrygujących par ostatnich miesięcy. Choć niewiele osób wcześniej wiedziało, że Julia Pogrebińska planuje zamążpójście, ta związała się z pochodzącym z Nowej Zelandii światowej sławy instruktorem jogi. Zakochanych dzieli ponad 20-letnia różnica wieku, ale im zdaje się to zupełnie nie przeszkadzać. Jak się poznali? Podczas jednych sportowych zajęć... Przekonajcie się w naszym wyjątkowym wideo!

Polecamy też: TYLKO U NAS Julia Pogrebińska zdradza sekrety związku ze sławnym joginem, Johnem Scottem! EKSKLUZYWNE VIDEO
 

Julia Pogrebińska o jodze i różnicy wieku

– Nie byłaś z nikim związana, gdy poznałaś Johna?
Julia: Nie. Bardzo dobrze, bo niczego nie musiałam przerywać. John też niczego nie przerywał. Oboje byliśmy gotowi na ten związek. Widziałam, że John jest doświadczonym nauczycielem, różnica wieku między nami jest zauważalna.

– Przeszkadza Wam?
Julia: Nie, w ogóle. Najgorzej, kiedy masz faceta, który nigdy nie dorósł. John jest facetem, który dorósł, ale zachował w sobie coś z chłopca. Ma swoją filozofię życia, wie, czym jest joga, i potrafi odpowiedzieć na takie pytania, na które nie ma łatwych odpowiedzi. To mnie cały czas intryguje. A czasem John jest totalnym dzieciakiem. 

– Musiał Ci się po prostu podobać.
Julia: Też. Ale to przyszło później. Na początku mnie zafascynował jako człowiek i myślę, że bez tego nigdzie byśmy nie ruszyli.Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.