O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Julia Pogrebińska zdradza sekrety związku ze sławnym joginem, Johnem Scottem! EKSKLUZYWNE VIDEO

VIVA.PL 17 grudnia 2017 15:00

Ten związek wzbudził sensację. Ona - piękna młoda aktorka, Polka z Kazachstanu. On - światowej sławy nauczyciel ashtanga jogi. Julia Pogrebińska zdobyła serca widzów brawurowymi rolami w filmie „W ukryciu” i serialu „Wataha”. John Scott uczył się jogi u samego Pattabhi Joia, został nauczycielem Stinga i Madonny. Choć dzieli ich ponad 20 lat, połączyła joga i... miłość!

Polecamy też: Julia Pogrebińska wyszła za mąż! Zobacz, jak wyglądała gwiazda „Pierwszej miłości” w sukni ślubnej

Zobaczcie, co zdradzili o swoim związku w naszym wideo! A cały wywiad z parą możecie znaleźć w najnowszym numerze VIVY! z Magdą Gessler na okładce.

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.