O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Julia Pogrebińska zdradza sekrety związku ze sławnym joginem, Johnem Scottem! EKSKLUZYWNE VIDEO

VIVA.PL 17 grudnia 2017 15:00

Ten związek wzbudził sensację. Ona - piękna młoda aktorka, Polka z Kazachstanu. On - światowej sławy nauczyciel ashtanga jogi. Julia Pogrebińska zdobyła serca widzów brawurowymi rolami w filmie „W ukryciu” i serialu „Wataha”. John Scott uczył się jogi u samego Pattabhi Joia, został nauczycielem Stinga i Madonny. Choć dzieli ich ponad 20 lat, połączyła joga i... miłość!

Polecamy też: Julia Pogrebińska wyszła za mąż! Zobacz, jak wyglądała gwiazda „Pierwszej miłości” w sukni ślubnej

Zobaczcie, co zdradzili o swoim związku w naszym wideo! A cały wywiad z parą możecie znaleźć w najnowszym numerze VIVY! z Magdą Gessler na okładce.

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.