Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2017 22:00
1/6
Julia Pogrebińska i John Scott już po ślubie
Copyright @Instagram
1/6

Niewiele osób wiedziało, że Julia Pogrebińska planuje zamążpójście. Dziś mówi się, że aktorka jest już po ślubie. Potwierdzają to zdjęcia specjalistki od makijażu oraz stylistki fryzur.

 

Polecamy: Ewa Minge już po ślubie! Projektantka pokazała prywatne zdjęcia z uroczystości! Poznajcie szczegóły

 

Kim jest John Scott?

 

Wielu zadaje sobie jednak pytanie, kim jest narzeczony Julii Pogrebińskiej, John Scott. To światowej sławy instruktor jogi, pochodzący z Nowej Zelandii. John Scott jest sporo starszy od swojej partnerki. Zakochanych dzieli ponad 20-letnia różnica wieku, ale im zdaje się to zupełnie nie przeszkadzać. Para poznała się w 2013 roku, podczas jednych z zajęć jogi, które szybko stały się wielką pasją aktorki. Choć Pogrebińska tą sztuką zainteresowała się zaledwie kilka lat temu, , to jej partner jest prawdziwym guru w tej dziedzinie. Scott, który zaczął ćwiczyć jogę prawie 30 lat temu, ma na swoim koncie książkę „Ashtanga Yoga”. Co więcej, w świecie jogi mąż Julii Pogrebińskiej uznawany jest za guru, ma nawet swoją szkołę w Kornwalii. Przypomnijmy, że John Scott ma dwoje dzieci z poprzednią partnerką, Lucy.

 

Polecamy także: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

 

Julia Pogrebińska już po ślubie!

 

Dzięki zaprzyjaźnionym z gwiazdą stylistkom i makijażystkom dowiedzieliśmy się, że Julia Pogrebińska wzięła ślub! W towarzystwie przyjaciół, rodziny i kolegów z planu serialu „Pierwsza miłość”, gwiazda powiedziała „tak”. Na instagramowym profilu Aleksandry Oleczek pojawiło się zdjęcie z przygotowań aktorki do ślubu. Zamiast codziennej burzy loków pojawiły się eleganckie fale - Julia została pięknie uczesana. Specjalistka od makijażu, Sylwia Rakowska również podzieliła się efektem końcowy – Julia w dniu ślubu miała subtelny i delikatny makijaż, który podkreślił jej piegi. 

 

Informacje o ślubie pojawiły się także na Instagramie  Johna Scotta. „Była to ceremonia w szkockim styl. Ze względu na pochodzenie rodziców Johna oraz korzenie Julii, które sięgają klanu Grant z tamtych terenów. Zależało im, by sięgała XVI-wiecznej tradycji”, czytamy. Podobno świadkami na ślubie pary byli Małgorzata Tomczak oraz Roee Weiss. W tym ważnym dniu parze młodej towarzyszyli przyjaciele Julii, siostra Johna oraz jego córka, India. Zakochani złożyli przysięgę w języku angielskim i szkockim.

 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z przygotowań Julii do ślubu!

 

 

 

Saturday 19th August, 2017 It is with the greatest of pleasure we announce the marriage of Mr John Scott to Miss Julia Pogrebińska John, a native of New Zealand and his beloved Julia, of Warsaw, were married this afternoon in a civil service in the presence of family and friends. This was followed by a private ceremony in the grounds of a close family friend. Julia arrived arm in arm with her husband to be for the Scottish themed ceremony to the sounds of Scottish bagpipes. John, who’s father and mother are both native of John’s adopted Scotland, and Julia, who can trace her roots back through her Kazakh and Polish heritage to the Grant clan of Scotland, were joined in a traditional Scottish hand-fasting ceremony that goes back to the 16th Century. Attended by Maid of Honour, Miss Malgorzata Tomczak and Best Man, Mr Roee Weiss, John and Julia exchanged vows in English and Scots Gaelic in front of Julia’s friends and John’s sister Annie and daughter India. — JohnScottYoga.com. #johnscottyoga #juliapogrebinska #warsaw #ashtangayoga #practicealliscoming

Post udostępniony przez John Scott Yoga (@johnscottyoga)

 

2/6
Julia Pogrebińsk
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/6

Dzięki zaprzyjaźnionym z gwiazdą stylistkom i makijażystkom dowiedzieliśmy się, że Julia Pogrebińska wzięła ślub! W towarzystwie przyjaciół,  rodziny i kolegów z planu serialu „Pierwsza miłość”, gwiazda powiedziała „tak”.

 

Polecamy: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

3/6
Ślub Julii Pogrebińskiej
Copyright @Instagram @aleksandraoleczek
3/6

Na instagramowym profilu Aleksandry Oleczek pojawiło się zdjęcie z przygotowań aktorki do ślubu. Zamiast codziennej burzy loków pojawiły się eleganckie fale - Julia została pięknie uczesana. Specjalistka od makijażu, Sylwia Rakowska  również podzieliła się efektem końcowy – Julia w dniu ślubu miała subtelny i delikatny makijaż, który podkreślił jej piegi. 

 

Polecamy: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

4/6
Ślub Julii Pogrebińskiej
Copyright @Instagram @sylwiamakeup
4/6

Na instagramowym profilu Aleksandry Oleczek pojawiło się zdjęcie z przygotowań aktorki do ślubu. Zamiast codziennej burzy loków pojawiły się eleganckie fale - Julia została pięknie uczesana. Specjalistka od makijażu, Sylwia Rakowska  również podzieliła się efektem końcowy – Julia w dniu ślubu miała subtelny i delikatny makijaż, który podkreślił jej piegi. A jak wyglądała suknia ślubna panny młodej? Zobaczcie na kolejnej stronie!

 

Polecamy: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

5/6
ślub Julii Pogrebińskiej, suknia ślubna Julii Pogrebińskiej
Copyright @Instagram @bujakstudio
5/6

Wyjątkowe zdjęcie ślubne Julii Pogrebińskiej i Johna Scotta pojawiło się na Instagramie Ewy i Józefa Bujaków, którzy zajmują się fotografią ślubną. Aktorka w dniu ślubu miała na sobie klasyczną białą suknię z trenem, z kolei Scott ubrany był w szkocką spódnicę... w kratę. Zakochani wyglądali przepięknie! 

 

Polecamy: Poznajcie męża Ewy Minge. Projektantka po raz pierwszy pokazała jego zdjęcie!

6/6
Wybranek Julii Pogrebińskiej, John Scott
Copyright @Instagram @julia_pogrebinska
6/6

Wielu zadaje sobie jednak pytanie, kim jest narzeczony Julii Pogrebińskiej, John Scott. To światowej sławy instruktor jogi, pochodzący z Nowej Zelandii. John Scott jest sporo starszy od swojej partnerki. Zakochanych dzieli ponad 20-letnia różnica wieku, ale im zdaje się to zupełnie nie przeszkadzać.

 

Polecamy: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!