Ślub Ewy Minge, mąż Ewy Minge
Fot. Facebook Ewy Minge
O TYM JEST GŁOŚNO

Poznajcie męża Ewy Minge. Projektantka po raz pierwszy pokazała jego zdjęcie!

Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2017 13:00
Ślub Ewy Minge, mąż Ewy Minge
Fot. Facebook Ewy Minge

Ewa Minge już po ślubie! Projektantce do samego końca udało się utrzymać całą uroczystość w tajemnicy. Nikt nie ma wątpliwości, że tego dnia prezentowała się wyjątkowo. Do tej pory nie pokazywała jednak zdjęć ukochanego. Tym razem zrobiła wyjątek! Kim jest jej mąż?

 

Polecamy: Można ją kochać, można ją krytykować. Ale obok Ewy Minge trudno przejść obojętnie!

 

Ewa Minge wyszła za mąż!

 

Ewa Minge sobotę 19 sierpnia projektantka mody wzięła ślub. Tego dnia towarzyszyli jej tylko najbliżsi. Wielu sądziło, że mężem Ewy Minge został biznesmen Zuri Messica, właściciel marki biżuteryjnej Zuri Jewellery. Nic bardziej mylnego! Gwiazda rozstała się z nim już dawno temu, a swoje serce właśnie oddała innemu. Komu? Nie wiadomo. Ewa Minge wyszła za mąż za człowieka, którego imienia i nazwiska nie chce ujawniać. Projektantka zamierza jak najdłużej chronić wizerunek męża, który nie chce stać się częścią show-biznesu.

 

Zobacz także: Ewa Minge już po ślubie! Projektantka pokazała prywatne zdjęcia z uroczystości! Poznajcie szczegóły

 

Pierwszy taniec Ewy Minge i jej męża

 

Mimo to Ewa Minge postanowiła zrobić wyjątek i podzieliła się z fanami zdjęciem z mężem prosto z parkietu! Widzimy na nim pierwszy taniec Młodej Pary. Ewa pięknie prezentowała się w kreacji w gołębim kolorze. Przypomnijmy, że jest to zaledwie pierwsza z trzech sukni panny młodej! Zobaczcie, jak para prezentowała się w dniu ślubu.

Ślub Ewy Minge, mąż Ewy Minge
Fot. Facebook Ewy Minge

Ślub Ewy Minge, suknie ślubne
Fot. Instagram @eva_minge

Ślub Ewy Minge
Fot. Instagram @eva_minge

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.