Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM
Z ŻYCIA GWIAZD

„Zawsze wiedziałam, że chcę wrócić do domu’’. Julia Pietrucha o wyprawie do Azji

Damian Duda 30 czerwca 2017 12:15
Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

 

Album Julii Pietruchy „Parsley’’ został świetnie przyjęty nie tylko przez jej fanów, ale również przez krytyków muzycznych. W ubiegłym roku artystka była jedną z gwiazd festiwalu Open'er. Ostatnimi czasy głośno zrobiło się za sprawą rozstania wokalistki. Jego powód mąż Julii ogłosił na Facebooku. W opublikowanym wpisie pochodzący z Kaliforni Ian Dow żalił się, że pomimo faktu, że włożył w płytę „Parsley” całe swoje serce i tworzenie jej sprawiło im obojgu oraz ich przyjaciołom wiele radości, Julia przypisała sobie wszystkie zasługi za jej powstanie.

 

Zobacz też: O miłości, pasji do podróży i porzuconym aktorstwie 

Julia Pietrucha — podróże

W magazynie „Wysokie Obcasy Extra’’ opowiedziała o podróży swojego życia.

 

„Kierunek był mniej więcej wyznaczony, czas pobytu ogranicza wiza, w Wietnamie czy w Laosie standardowo jest to miesiąc. Ramy czasowe więc są. Zostawałam jednak po drodze tak długo, jak mi się podobało. Było takie miejsce w górach na północy Wietnamu, gdzie krajobrazy zapierają dech, a miejscowi siedzą sobie w kucki na skraju ciągnącej się serpentyną drogi i patrzą w przestrzeń. Nie patrzą w telefon, nie palą, nie piją, nawet specjalnie ze sobą nie rozmawiają, tylko patrzą w przestrzeń’’.

 

 

Wokalistka udzieliła również czytelnikom kilku cennych rad. 

 

„Trzeba brać pod uwagę pogodę. Nie planowałam być tam aż do pory monsunowej, więc kiedy się zaczęła, było kilka dni, gdy lało tak, że nie dało się wyjść, a tym bardziej jechać. Wszystko miałam przemoczone, było ślisko i niebezpiecznie, więc spędziłam tydzień w hotelu, oglądając House of Cards’’.

 

Przeczytaj też: Julia Pietrucha mówi: "W mojej głowie jest miejsce na dziecko". Czy zrezygnuje dla niego z podróżniczej pasji?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?