Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM
Z ŻYCIA GWIAZD

„Zawsze wiedziałam, że chcę wrócić do domu’’. Julia Pietrucha o wyprawie do Azji

Damian Duda 30 czerwca 2017 12:15
Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

 

Album Julii Pietruchy „Parsley’’ został świetnie przyjęty nie tylko przez jej fanów, ale również przez krytyków muzycznych. W ubiegłym roku artystka była jedną z gwiazd festiwalu Open'er. Ostatnimi czasy głośno zrobiło się za sprawą rozstania wokalistki. Jego powód mąż Julii ogłosił na Facebooku. W opublikowanym wpisie pochodzący z Kaliforni Ian Dow żalił się, że pomimo faktu, że włożył w płytę „Parsley” całe swoje serce i tworzenie jej sprawiło im obojgu oraz ich przyjaciołom wiele radości, Julia przypisała sobie wszystkie zasługi za jej powstanie.

 

Zobacz też: O miłości, pasji do podróży i porzuconym aktorstwie 

Julia Pietrucha — podróże

W magazynie „Wysokie Obcasy Extra’’ opowiedziała o podróży swojego życia.

 

„Kierunek był mniej więcej wyznaczony, czas pobytu ogranicza wiza, w Wietnamie czy w Laosie standardowo jest to miesiąc. Ramy czasowe więc są. Zostawałam jednak po drodze tak długo, jak mi się podobało. Było takie miejsce w górach na północy Wietnamu, gdzie krajobrazy zapierają dech, a miejscowi siedzą sobie w kucki na skraju ciągnącej się serpentyną drogi i patrzą w przestrzeń. Nie patrzą w telefon, nie palą, nie piją, nawet specjalnie ze sobą nie rozmawiają, tylko patrzą w przestrzeń’’.

 

 

Wokalistka udzieliła również czytelnikom kilku cennych rad. 

 

„Trzeba brać pod uwagę pogodę. Nie planowałam być tam aż do pory monsunowej, więc kiedy się zaczęła, było kilka dni, gdy lało tak, że nie dało się wyjść, a tym bardziej jechać. Wszystko miałam przemoczone, było ślisko i niebezpiecznie, więc spędziłam tydzień w hotelu, oglądając House of Cards’’.

 

Przeczytaj też: Julia Pietrucha mówi: "W mojej głowie jest miejsce na dziecko". Czy zrezygnuje dla niego z podróżniczej pasji?

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.