Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Kamińska pokazała przystojnego brata! 

Podobny do siostry?

Monika Katarzyna Krupska 23 września 2018 09:02
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Jak wygląda młodszy brat Julii Kamińskiej? To pytanie nie jest już zagadką! Gwiazda, która unika chwalenia się życiem prywatnym w mediach właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z młodszym bratem!

Brat Julii Kamińskiej

Christian od aktorki jest młodszy o siedem lat. Na swoim koncie ma kilka ról filmowych. Wystąpił m.in. w Skrzydlatych świniach, Baby BumpPełną parą. Fani serialowej BrzydUli od razu wyłapali wielkie podobieństwo i zaczęli zachwycać się wyglądem 24-latka! „Ale podobni”, „Jak bliźnięta”, „Oczy te same”, „Jacy podobni. Widać że rodzeństwo. No i te oczy”, pisali w komentarzach na profilu Kamińskiej.

My bratem Julii jesteśmy zachwyceni! Christian James niestety nie ma publicznego konta na Instagramie, a nawet jeśliby miał, to trudno szukać na nim zdjęć, więc cieszyć oczy możemy tylko tym jednym. Prawda, że podobny do siostry?  

Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.