Joanna Racewicz, VIVA! 15/2023
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi!

Joanna Racewicz wyszła za mąż? Dziennikarka pokazała niezwykłe zdjęcie i wywołała burzę

"Wiosna niesie szczęście"

Aleksandra Frankowska 2 kwietnia 2024 07:46
Joanna Racewicz, VIVA! 15/2023
Fot. Piotr Porębski

W social mediach Joanny Racewicz pojawiło się niesamowite zdjęcie w białej sukni, a na jej palcu widniał przepiękny pierścionek. Wygląda na to, że dziennikarka po latach znalazła miłość i właśnie powiedziała sakramentalne "TAK". Oficjalnie nie potwierdziła małżeństwa, jednak wszystko na to wskazuje. Kim może być wybranek Racewicz? Jak udało jej się utrzymać wszystko w tajemnicy?

ZOBACZ TEŻ: Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki świętują 11. rocznicę. Aktorka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!

Joanna Racewicz wyszła za mąż

Biała suknia, pierścionek i enigmatyczne słowa, które wskazują na jedno. Joanna Racewicz zaskoczyła wszystkich i wyszła za mąż. 

"Na razie tylko tyle. Zdążyliśmy na "R" w nazwie miesiąca. Pora uwierzyć, że wiosna niesie szczęście. Serdeczności" - napisała pod zdjęciem, które wywołało lawinę spekulacji.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy pospieszyli z gratulacjami. Jeśli dziennikarka rzeczywiście wyszła za mąż, oznacza to, że w końcu odnalazła szczęście po wielu latach. To cudowne! Warto jednak podkreślić, że zdjęcie opublikowała 1 kwietnia w Prima Aprilis. Wierzymy jednak, że nie jest to żart i czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji.

CZYTAJ TEŻ: Nazywał się „maminsynkiem”, uważa, że wiele po niej odziedziczył. Jakie relacje łączą najstarszego syna Jana Englerta z mamą?

Pierwszy mąż Joanny Racewicz

Dziennikarka straciła pierwszego męża Pawła Janeczka w katastrofie Smoleńskiej w 2010 roku. Para doczekała się syna, którego od 14 lat Racewicz wychowywała samotnie. Od chwili jego śmierci była sama, skupiając się na ukochanym synu. Wygląda na to, że teraz jej los się odmienił, a szczęście w miłości zapukało do jej drzwi. Gratulujemy! 

Joanna Racewicz, VIVA! 15/2023
Fot. Piotr Porębski

Joanna Racewicz
Fot. Wojtek Wojtczak

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.