Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, 7.07.2021, Warszawa
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O tym się mówi

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub przez ciążę? Aktorka skomentowała doniesienia!

W swoim wpisie jasno odpowiedziała na plotki

Marta Nawacka 16 sierpnia 2021 20:52
Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, 7.07.2021, Warszawa
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Od czasu, kiedy Joanna Opozda i Antoni Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu, w mediach pojawia się sporo spekulacji o rzekomej ciąży aktorki. Sama zainteresowana postanowiła nie trzymać dłużej fanów w niepewności i zamieściła wpis, w którym wyjaśnia, czy doniesienia o jej błogosławionym stanie są prawdziwe.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski – dali szansę prawdziwej miłości

Para zaczęła się spotykać w zeszłym roku. Joanna Opozda i Antek Królikowski umieszczali wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych i pojawiali się razem na imprezach, sprawiając wrażenie, że są dla siebie stworzeni. Ku zaskoczeniu fanów, po niedługim czasie opublikowali oficjalne oświadczenie, że postanowili się rozstać. Ich miłość jednak okazała się silniejsza, a zakochani wrócili do siebie. Po tym kryzysie w związku zdecydowali się na kolejny krok i wzięli ślub, na którym gościło wielu celebrytów.

Zobacz także: Joanna Opozda podzieliła się nowym zdjęciem ze ślubu. Tak utarła nosa hejterom

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, 7.07.2021, Warszawa
Fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Opozda skomentowała doniesienia o ciąży

Chwilę po tym, jak Joanna i Antek powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, media zaczęły zalewać informacje o tym, że aktorka i jej mąż spodziewają się dziecka. Według informatora Pudelka miał to być już trzeci miesiąc i to właśnie ciąża była powodem przyspieszenia ślubu. „Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc. Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie”.

Młoda kobieta postanowiła zareagować na te doniesienia i pod wrzuconym screenem tej wypowiedzi skomentowała, że jest to bzdura. „Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele, skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem — bez brzucha od 6 miesięcy”, zaczęła swój wpis Joanna Opozda i dodała: „wzięliśmy ślub z miłości, a nie przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha”, tłumacząc, że ona i Antek Królikowski naprawdę się kochają i stąd decyzja o ślubie.

Joanna Opozda nie kryje jednak swojego stosunku do macierzyństwa i otwarcie przyznaje, że ma w planach założenie rodziny. „Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane, więc raz na zawsze odcinam się od plotek jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości, życzę Wam wspaniałego dnia”, zakończyła swój wpis.  

Czytaj też: Antoni Królikowski szczerze o ślubie z Joanną Opozdą. Dlaczego tak szybko się zdecydował?

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, 7.07.2021, Warszawa
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.