Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Hornet/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Opozda podzieliła się nowym zdjęciem ze ślubu. Tak utarła nosa hejterom

Wystarczyło jedno zdanie!

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2021 06:49
Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Hornet/REPORTER

Antoni Królikowski i Joanna Opozda już po ślubie. Para powiedziała sobie tak w warszawskim kościele św. Wojciecha 7 sierpnia 2021 roku. Wśród gości nie mogło zabraknąć najbliższych, ale i przedstawicieli świata show-biznesu. Wielu internautów pod fotografiami, którymi podzielili się małżonkowie, zamieściło jednak niepochlebne komentarze. W końcu w jednym z postów Antek Królikowski odniósł się do tych pomówień.  Teraz to samo zrobiła Joanna Opozda. Jednym zdaniem uciszyła internautów! 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda już po ślubie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku w gronie najbliższych. Ślub odbył się w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a przyjęcie weselne odbyło się w pałacu w Zdunowie, na które zaproszono 150 gości. Para chętnie zamieszcza w sieci wspólne zdjęcia z tego wyjątkowego dla nich dnia. Szybko w sieci pojawiły się gratulacje od fanów, ale i parę złośliwych komentarzy. Te dotyczą przede wszystkim nietrwałości w uczuciach aktora, któremu wróży się, że nie wytrwa zbyt długo w małżeństwie.

Zobacz również: Joanna Opozda i Antek Królikowski już po ślubie! Wiemy, kto pojawił się na uroczystości

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Sam zainteresowany w krótki, ale wyjątkowo dosadny sposób skomentował niedawno te doniesienia. Pod jednym ze zdjęć napisał: „Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz, aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej"… cytat z filmu "Kiedy Harry Poznał Sally". Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia”, napisał pod zdjęciem z ukochaną żoną Joanną.

Joanna Opozda o ślubie z Antkiem Królikowskim

Minął tydzień od ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Z tej okazji Joanna Opozda zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z mężem, które podpisała w znaczący, a jednocześnie żartobliwy sposób. „Wytrzymaliśmy już tydzień!!!”, podpisała fotografię.

Przeczytaj także: Dopiero wzięli ślub, a internauci mówią o rozwodzie. Joanna Opozda odpowiedziała na złośliwy komentarz

Jednym zdaniem ucięła wszystkie negatywne komentarze. Wygląda na to, że para nie zwraca uwagi na złośliwe komentarze i właśnie rozpoczyna kolejny rozdział wspólnego życia. Pozostaje nam życzyć im wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia! 

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Hornet/REPORTER
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…