Joanna Opozda i Antoni Królikowski, ślub
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Dopiero wzięli ślub, a internauci mówią o rozwodzie. Joanna Opozda odpowiedziała na złośliwy komentarz

„Życzę dużo miłości, bo chyba nie masz o niej pojęcia”

Olga Figaszewska 10 sierpnia 2021 08:54
Joanna Opozda i Antoni Królikowski, ślub
Fot. AKPA

Zakochani, szczęśliwi… Joanna Opozda i Antoni Królikowski swoją radością chcieliby obdarować cały świat! Para kilka dni temu stanęła na ślubnym kobiercu. To jedno z największych wydarzeń w polskim show-biznesie ostatniego roku. Do pary młodej wciąż napływają życzenia i gratulacje. Wielbiciele cieszą się ich szczęściem, ale wśród licznych komentarzy nie brakuje także tych uszczypliwych. Niektórzy sugerują, że rozwód gwiazdorskiej pary to kwestia czasu. Joanna Opozda postanowiła odpowiedzieć na wiadomość jednej z internautek.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sobotę, 7 sierpnia. Zakochanym zależało na zachowaniu informacji w tajemnicy. Jednak ta przedostała się do mediów. Zaręczyny i szybki ślub były zaskoczeniem dla fanów gwiazdorskiej pary. Niedawno zakochani zmagali się z kryzysem. Kilka miesięcy temu poinformowali o rozstaniu, ale na szczęście udało im się zawalczyć o tę miłość.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spełnili swoje marzenie i stanęli na ślubnym kobiercu. Nie chcieli odwlekać tej decyzji. W wyjątkowym dniu towarzyszyli im rodzina i przyjaciele. A po ceremonii nowożeńcy i goście bawili się na weselu w pałacu w Zdunowie. W sieci mogliśmy podglądać, jak wyglądało przyjęcie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. A było po prostu bajeczne!

Niesamowity tort, iluzjonista i pierwszy taniec do utworu z filmu Król Lew. Państwo młodzi chętnie publikowali na Instagramie relacje swoich gości i dzielili się pierwszymi efektami ślubnej sesji. „Książę i księżniczka”, komentowali fani.

Zobacz też: Była dziewczyna Antoniego Królikowskiego składa życzenia z okazji ślubu!

Joanna Opozda odpowiada internautce

Młodej parze wciąż towarzyszą emocje tamtego dnia. Nadal odbierają kolejne życzenia i gratulacje. Niestety, obok życzliwych komentarzy znalazły się też te uszczypliwe… Niektórzy internauci wróżą parze rozpad związku.

„Nie ogarniam fenomenu tych szybkich celebryckich ślubów i szybkich rozwodów. Po co to robić?? 😉 No ale nic, cieszcie się tą króciutką chwilą!”, „Dwa miesiące później głośno będzie o rozwodzie, mogę się założyć”, pisano.

Aktorka postanowiła zareagować na jeden z nich. „A ja mogę się założyć, że jesteś bardzo nieszczęśliwą osobą, współczuje ci. Kim trzeba być, żeby pisać takie komentarze pod zdjęciem z wesela? Życzę dużo miłości, bo chyba nie masz o niej pojęcia”, wyznała Joanna Opozda.

„Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Jak widać, musiało cię to urazić, ale to logiczne, że ludzie mają prawo tak myśleć, patrząc po ilości kobiet, które Antoni zmieniał jak rękawiczki. Życzę ci dużo miłości na nowej drodze. I nie mam nic do tego, to dobrze, że jesteś szczęśliwa, ale moje zdanie jest jakie jest”, dodała w odpowiedzi autorka komentarza.

Życzymy młodej parze wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!  

Sprawdź też: Antoni Królikowski i Joanna Opozda podzielili się z fanami efektami sesji ślubnej!

Joanna Opozda odpowiada na hejt
Fot. Instagram @asiaopozda

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…