Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa chce zmienić sobie nazwisko! Wiemy, dlaczego!

Modelka wszystko wyjaśniła w „Dzień dobry TVN”...

Rafał Kowalski 29 lipca 2018 14:59
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa jest prawdziwie zakochana! Dowód? Okazuje się, że dla swojego partnera, modelka jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Najpierw gwiazda dotrzymała słowa ukochanemu słowa i nie pisnęła słówka o ślubie, który ostatnio para wzięła w tajemnicy, a teraz… Krupa chce dla swojego męża zmienić nazwisko!

Joanna Krupa będzie miała drugie nazwisko

Ukochany Krupy, Douglas Nunes, może mieć prawdziwe powody do domu, ponieważ przy małżeństwie z pierwszym mężem, Romainem Zago, modelka pozostała przy swoim nazwisku. Teraz będzie inaczej. „Będę się nazywać Krupa-Nunes”, zapowiedziała Krupa w Dzień Dobry TVN. „Rozmawialiśmy o tym i postanowiłam, że zostawię człon "Krupa" i dodam jego nazwisko”, wyjaśniła gwiazda.

Prowadzącej Top Model pozostaje nam pogratulować odważnej decyzji i oczywiście czekam na drugi ślub zakochanych. Skromny, na 30 osób. Tym razem w Polsce, nad Wisłą… Kiedy dokładnie? W tym temacie gwiazda wciąż milczy. Miłość potrafi zmienić…  

 

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.