Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa chce zmienić sobie nazwisko! Wiemy, dlaczego!

Modelka wszystko wyjaśniła w „Dzień dobry TVN”...

Rafał Kowalski 29 lipca 2018 14:59
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa jest prawdziwie zakochana! Dowód? Okazuje się, że dla swojego partnera, modelka jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Najpierw gwiazda dotrzymała słowa ukochanemu słowa i nie pisnęła słówka o ślubie, który ostatnio para wzięła w tajemnicy, a teraz… Krupa chce dla swojego męża zmienić nazwisko!

Joanna Krupa będzie miała drugie nazwisko

Ukochany Krupy, Douglas Nunes, może mieć prawdziwe powody do domu, ponieważ przy małżeństwie z pierwszym mężem, Romainem Zago, modelka pozostała przy swoim nazwisku. Teraz będzie inaczej. „Będę się nazywać Krupa-Nunes”, zapowiedziała Krupa w Dzień Dobry TVN. „Rozmawialiśmy o tym i postanowiłam, że zostawię człon "Krupa" i dodam jego nazwisko”, wyjaśniła gwiazda.

Prowadzącej Top Model pozostaje nam pogratulować odważnej decyzji i oczywiście czekam na drugi ślub zakochanych. Skromny, na 30 osób. Tym razem w Polsce, nad Wisłą… Kiedy dokładnie? W tym temacie gwiazda wciąż milczy. Miłość potrafi zmienić…  

 

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.