TYLKO U NAS!

Joanna Krupa wspomina zaręczyny! „Myślałam, że to jest sen!”

Jak wyglądał ten wyjątkowy moment?

Olga Figaszewska 8 maja 2018 13:00

Dla Joanny Krupy to wyjątkowy czas. Niedawno zaręczyła się z przystojnym producentem pochodzącym z Teksasu. A teraz planują ślub! „Jest męski. Fantastyczny. Ma ogromne serce. Douglas przynosi mi balans w życiu. Daje ciepło. Czuję się bezpieczna”, zdradziła w ostatnim wywiadzie VIVY!. Joanna Krupa znów jest szczęśliwa! Jak wyglądały ich zaręczyny? Co gwiazda mówi o swoim ukochanym?

Joanna Krupa zdradza, jak wyglądał dzień zaręczyn

Odkąd pojawił się Douglas, inaczej patrzy na życie. Już nie praca i imprezy są najważniejsze, ale rodzina. To bardzo duża zmiana. Wcześniej Joanna Krupa myślała, że ma czas nas rodzinę. Kiedy poznała swojego narzeczonego, zrozumiała, o czym mówiły zawsze jej przyjaciółki.

„Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem”, podkreślała w wywiadzie VIVY!.

Joanna Krupa była zupełnie zaskoczona oświadczynami ukochanego.

„Do jednego z sześciu moich piesków, suczki Darli, mówię zawsze: „Daj łapkę”. Douglas to podchwycił. Kiedyś rano przytuliłam się w łóżku do niego i słyszę: „Daj łapkę”. Dałam mu, a on wsuwa mi na palec pierścionek. Tyle że nie chciał wejść. Douglas zdenerwowany: „Justyna dała mi zły numer twojego palca!”. Justyna to moja stylistka w Polsce.

A ja spokojnie, trochę żartem: „A na co ten pierścionek?”. Bo nie spytał się, tylko próbował założyć. „Zrywasz ze mną? Czy chcesz się o coś spytać?”. Wtedy się spytał, czy się z nim ożenię. Wyszło to bardzo naturalnie. On jest bardzo normalny, bez żadnych wymysłów”, zdradziła Joanna Krupa.

Jak wyglądał moment zaręczyn? Zapraszamy do naszego materiału video! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.