Romain Zago, Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2011, main topic
Fot. Lauren Dukoff/Giant Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa jest zakochana, a do tego... chciałaby zostać mamą! Jak na tę nową miłość zareagował były mąż modelki?

Damian Duda 28 listopada 2017 07:00
Romain Zago, Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2011, main topic
Fot. Lauren Dukoff/Giant Artists

 

Joanna Krupa zamknęła ważny etap swojego życia, jakim było małżeństwo z Romainem Zago. Mimo że od rozwodu modelki minęło zaledwie kilka miesięcy, gwiazda znowu jest szczęśliwa. „Jeszcze nigdy nie byłam tak zakochana’’, mówi w rozmowie z magazynem „Show’’.

 

Zobacz też: Joanna Krupa szczerze o Harveyu Weinsteinie: „Jak tylko przeprowadziłam się do Los Angeles, to mnie przed nim ostrzegano. Teraz wszyscy udają, że nikt nie wiedział”

 

Nowa miłość Joanny Krupy

Czuję, że to ten. Czuję, że jeszcze nikt nigdy mnie tak nie kochał’’, mówi rozmarzona modelka. Kim jest tajemniczy mężczyzna, który skradł serce Joanny Krupy? Nowy partner modelki to biznesmen, który mieszka na stałe w Los Angeles. „Z moim chłopakiem próbuję spędzać jak najwięcej czasu. Staram się, żeby mi towarzyszył w służbowych podróżach. Druga osoba musi być blisko, trzeba jej okazywać miłość i wsparcie. Trzeba przy niej być’’, wyznała jurorka programu „Top Model’’ w rozmowie z Justyną Kasprzak. „Pokochał moją mamę i zaakceptował to, że mam aż tyle psiaków’’, podkreśla modelka. Jak się okazuję, nowa relacja z mężczyzną nie jest dla Joanny Krupy wyłącznie przelotnym romansem. To zdecydowanie głębsze uczucie.

 

„Planuję zostać matką’’

Modelka wiele razy podkreślała, że w niedalekiej przyszłości chciałaby założyć rodzinę. Niestety, życie pisze różne scenariusze. Liczne zobowiązania zawodowe, problemy w związku i późniejszy rozwód — to sprawiło, że plany Joanny o zostaniu matką nie zostały zrealizowane. W rozmowie z magazynem „Show’’ modelka podkreśla, że teraz czuje się gotowa, żeby wspólnie ze swoim partnerem zostać rodzicami. „Nie mogę się już doczekać, aż ją założymy. Planuję zostać matką i nie boję się tego. Nasi znajomi są w szoku, że to tak szybko idzie. Mówią, że jesteśmy nienormalni, robiąc już takie plany na przyszłość. Oni po prostu nie rozumieją, że my za sobą szalejmy’’, kwituje gwiazda.

 

Były mąż nie wierzy w jej nową miłość?!

Tak przynajmniej twierdzi modelka. W rozmowie z „Faktem’’ Krupa przyznała, że Romain Zago nadal uważa, że relacja, która połączyła ją z tajemniczym biznesmenem, to przelotny romans. „Powiedziałam Romkowi, że chodzę na randki. Dopóki byłam sama, nie robiło to na nim wrażenia. Ale, gdy mu się przyznałam, że poznałam kogoś, sytuacja się zmieniła. To było dla niego wielkie zdziwienie i szczerze myślę, że on mi nie wierzy, że coś się u mnie w miłości dzieje poważnego i że znowu kogoś kocham. On chyba myśli, że to przelotny romans’’, wyznaje gwiazda. „Mam nadzieję, że ta sytuacja spowoduje, że on też poszuka kogoś, kogo będzie kochał ponad wszystko, i będzie szczęśliwy. Chcę dla niego jak najlepiej’’, mówi o swoim byłym mężu Krupa.

 

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa w sesji dla VIVY!, czerwiec 2017 r.

 

Joanna Krupa, Viva! 2011
Fot. Lauren Dukoff/ GIANT ARTISTS

Joanna Krupa i Romain Zago w sesji dla VIVY!, kwiecień 2011 r.

 

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa w sesji dla VIVY!, czerwiec 2017 r.

 

Przeczytaj też: „Na pewno byłabym sławniejsza w Stanach, gdybym się zdecydowała na karierę przez łóżko”. Joanna Krupa też była molestowana!

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.