Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa o drugiej ciąży. Modelka zaskoczyła wyznaniem w ostatni dzień roku! 

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2020 16:56
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Rok temu po raz pierwszy została mama. Teraz szykuje się do narodzin kolejnego dziecka. Joanna Krupa opowiedziała o swoich planach na 2021 roku. W rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN wyjawiła, że wraz z mężem planuje powiększenie rodziny! 

Joanna Krupa o drugim dziecku

Joanna Krupa nie ukrywała swojej ekscytacji i chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami, pod którymi wyznawała, że nie może się doczekać chwil narodzin dziecka. W listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą. To był jeden z najpiękniejszych dni jej życia. „Mogę powiedzieć tylko tyle, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami”, napisała na Instagramie dzieląc się wspaniałą wiadomością. 

Już wtedy modelka mówiła, że zamierza zrobić wszystko, by w jej życiu panowała równowaga: „Absolutnie nie chcę, żeby moje małżeństwo rozpadło się tylko dlatego, że mamy dziecko. Myślę, że oboje musimy mocno nad tym pracować, żeby znaleźć czas dla siebie, pójść na randkę, na kolację we dwoje. Dla mnie dziecko jest ważne, ale mąż również”, wyznała w rozmowie z magazynem VIVA!. „Dziecko było jego marzeniem i nie może doczekać się narodzin, choć nieco się stresuje, czy da sobie radę z takim maleństwem, bo ma już swoje lata. Kiedy okazało się, że będziemy mieli córkę, zrozumiałam, że ona będzie jego oczkiem w głowie. Nawet trochę się martwię, że ja będę tą wymagającą matką, a on tym dobrym tatusiem, który rozpieszcza. Obawiam się, że nasza córka zrobi z nim, co będzie chciała. Tatuś na wszystko pozwoli i spełni każdą zachciankę (śmiech)”, dodawała Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Wygląda na to, że jej marzenie się spełniło, ale Joanna Krupa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii powiększania rodziny. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała właśnie, że wciąż marzy o tym, by mieć drugie dziecko: „Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą”, wyznała w rozmowie z Mateuszem Hładkim. 

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy usłyszeć od nich radosne wieści!  

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?