Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa o drugiej ciąży. Modelka zaskoczyła wyznaniem w ostatni dzień roku! 

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2020 16:56
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Rok temu po raz pierwszy została mama. Teraz szykuje się do narodzin kolejnego dziecka. Joanna Krupa opowiedziała o swoich planach na 2021 roku. W rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN wyjawiła, że wraz z mężem planuje powiększenie rodziny! 

Joanna Krupa o drugim dziecku

Joanna Krupa nie ukrywała swojej ekscytacji i chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami, pod którymi wyznawała, że nie może się doczekać chwil narodzin dziecka. W listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą. To był jeden z najpiękniejszych dni jej życia. „Mogę powiedzieć tylko tyle, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami”, napisała na Instagramie dzieląc się wspaniałą wiadomością. 

Już wtedy modelka mówiła, że zamierza zrobić wszystko, by w jej życiu panowała równowaga: „Absolutnie nie chcę, żeby moje małżeństwo rozpadło się tylko dlatego, że mamy dziecko. Myślę, że oboje musimy mocno nad tym pracować, żeby znaleźć czas dla siebie, pójść na randkę, na kolację we dwoje. Dla mnie dziecko jest ważne, ale mąż również”, wyznała w rozmowie z magazynem VIVA!. „Dziecko było jego marzeniem i nie może doczekać się narodzin, choć nieco się stresuje, czy da sobie radę z takim maleństwem, bo ma już swoje lata. Kiedy okazało się, że będziemy mieli córkę, zrozumiałam, że ona będzie jego oczkiem w głowie. Nawet trochę się martwię, że ja będę tą wymagającą matką, a on tym dobrym tatusiem, który rozpieszcza. Obawiam się, że nasza córka zrobi z nim, co będzie chciała. Tatuś na wszystko pozwoli i spełni każdą zachciankę (śmiech)”, dodawała Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Wygląda na to, że jej marzenie się spełniło, ale Joanna Krupa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii powiększania rodziny. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała właśnie, że wciąż marzy o tym, by mieć drugie dziecko: „Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą”, wyznała w rozmowie z Mateuszem Hładkim. 

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy usłyszeć od nich radosne wieści!  

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.