Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dramat Joanny Krupy! Modelka nie może zajść w ciążę!

Wszystko przez trudną do wyleczenia chorobę…

Konrad Szczęsny 30 stycznia 2019 10:45
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Modelka wzięła ślub latem zeszłego roku i w wywiadach nie ukrywała, że wraz z partnerem, Douglasem Nunesem, rozpoczęli starania o dziecko. Niestety, okazuje się, że marzenia Joanny Krupy o macierzyństwie nie mogą się spełnić przez chorobę! Gwiazda zdobyła się w najnowszym wywiadzie na intymne wyznanie o swoim stanie zdrowia...

Joanna Krupa nie może zajść w ciążę przez chorobę. Modelka ma problemy z tarczycą

„Jak się stanie naturalnie to super, ale tak żeby planować to na razie zaczekam. Dowiedziałam się, że mam chorobę hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę, i nie wiadomo od czego”, zwierzyła się Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN.

Diagnoza martwi ją nie tylko z powodu planowanej ciąży, lecz także z uwagi na inne dolegliwości, które związane są z problemami z tarczycą.

„Tarczyca wpływa też na to czy jesteś w dobrym humorze, czy jesteś smutna. Depresji można dostać przez to, że hormony są nierówne. Wiem, że z tarczycą ma problem co druga czy trzecia kobieta i to jest masakra. Woda się zatrzymuje, rano wstajesz i masz oczy napuchnięte. Nie chodzi o to czy jesz więcej czy mniej. Teraz nie mogę schudnąć 2,5 kg. Niby to nie dużo, ale męczy mnie to”, wyjaśniła gwiazda Top model.

Dodała, że zmieniła lekarza i ma nadzieję, że wkrótce jej stan znacznie się poprawi.

Joanna Krupa i Douglas Nunes przeprowadzają się do nowego domu

Przy okazji tej rozmowy Joanna Krupa zdradziła również, że wraz z mężem przeprowadzają się do nowego domu, wybudowanego w stylu hiszpańskim. Wiosną modelka weźmie również udział wraz ze swoją mamą Jolantą w nowym programie TVN, zatytułowanym Starsza pani musi fiknąć  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One year ago met this stranger @nunes451 at the Laurel Canyon dog park. Here we are today 💗

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love the holidays and the excuse to have these Lazy mornings.... @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.