Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dramat Joanny Krupy! Modelka nie może zajść w ciążę!

Wszystko przez trudną do wyleczenia chorobę…

Konrad Szczęsny 30 stycznia 2019 10:45
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Modelka wzięła ślub latem zeszłego roku i w wywiadach nie ukrywała, że wraz z partnerem, Douglasem Nunesem, rozpoczęli starania o dziecko. Niestety, okazuje się, że marzenia Joanny Krupy o macierzyństwie nie mogą się spełnić przez chorobę! Gwiazda zdobyła się w najnowszym wywiadzie na intymne wyznanie o swoim stanie zdrowia...

Joanna Krupa nie może zajść w ciążę przez chorobę. Modelka ma problemy z tarczycą

„Jak się stanie naturalnie to super, ale tak żeby planować to na razie zaczekam. Dowiedziałam się, że mam chorobę hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę, i nie wiadomo od czego”, zwierzyła się Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN.

Diagnoza martwi ją nie tylko z powodu planowanej ciąży, lecz także z uwagi na inne dolegliwości, które związane są z problemami z tarczycą.

„Tarczyca wpływa też na to czy jesteś w dobrym humorze, czy jesteś smutna. Depresji można dostać przez to, że hormony są nierówne. Wiem, że z tarczycą ma problem co druga czy trzecia kobieta i to jest masakra. Woda się zatrzymuje, rano wstajesz i masz oczy napuchnięte. Nie chodzi o to czy jesz więcej czy mniej. Teraz nie mogę schudnąć 2,5 kg. Niby to nie dużo, ale męczy mnie to”, wyjaśniła gwiazda Top model.

Dodała, że zmieniła lekarza i ma nadzieję, że wkrótce jej stan znacznie się poprawi.

Joanna Krupa i Douglas Nunes przeprowadzają się do nowego domu

Przy okazji tej rozmowy Joanna Krupa zdradziła również, że wraz z mężem przeprowadzają się do nowego domu, wybudowanego w stylu hiszpańskim. Wiosną modelka weźmie również udział wraz ze swoją mamą Jolantą w nowym programie TVN, zatytułowanym Starsza pani musi fiknąć  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One year ago met this stranger @nunes451 at the Laurel Canyon dog park. Here we are today 💗

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love the holidays and the excuse to have these Lazy mornings.... @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.