Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa i Douglas Nunes są już po rozwodzie? Modelka skomentowała doniesienia

Para zdecydowała się na separację po pięciu latach małżeństwa

Maria Elas 5 października 2023 12:01
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Polsko-amerykańska modelka i prezenterka telewizyjna Joanna Krupa wyszła za mąż po raz drugi w 2018 roku. Z Douglasem Nunesem związała się po pierwszym rozwodzie z Romainem Zago. Z drugiego małżeństwa z przedsiębiorcą doczekała się córki Ashy-Leigh, która niedługo skończy 4 lata. Po pięciu latach związku para ogłosiła separację. Czy Joanna Krupa wzięła już kolejny rozwód?

Rozwód Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Jakiś czas temu w związku Joanny Krupy i Douglasa Nunesa pojawiły się spięcia, a pod koniec marca tego roku modelka w poście na swoich mediach społecznościowych potwierdziła separację z partnerem. Ich separacja przebiegła w pokojowych warunkach, a z ojcem córki Joannę Krupę wciąż łączą przyjacielskie relacje. Jak pisała: „Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu”. Przyczyną rozpadu małżeństwa miały być „różnice nie do pogodzenia".

Czytaj też: Krystyna Przybylska w poruszających słowach wspomina córkę. Anna Przybylska odeszła dziewięć lat temu

Joanna Krupa, Dzień Dobry TVN, 30.09.2023
Fot. AKPA

Joanna Krupa, Dzień Dobry TVN, 30.09.2023

Rozwód Joanny Krupy i Douglasa Nunesa: modelka zabrała głos

Niedługo po potwierdzeniu separacji portal TMZ opublikował doniesienia, że Douglas Nunes złożył już wniosek o rozwód w Los Angeles. Jak podaje ten sam portal, Joanna Krupa i jej mąż mieli właśnie sfinalizować zakończenie swojego małżeństwa.

Z dokumentów rozwodowych, do których rzekomo mieli dostęp, wynika, że para jest już po rozwodzie. W zapisach jest także informacja o alimentach i opieką nad ich wspólnym dzieckiem, a także powrót Joanny Krupy do jej panieńskiego nazwiska: wcześniej używała nazwiska dwuczłonowego, Krupa-Nunes. Jednak poproszona przez onet.pl o komentarz modelka zaprzeczyła tym doniesieniom. Według niej rozwód nie został jeszcze sfinalizowany. 

W kwestii opieki nad córeczką i alimentów, jak podaje TMZ, małżonkowie „Będą dzielić wspólną opiekę prawną, podział opieki fizycznej nie został ujawniony w dokumentach. Żadne z nich nie otrzyma alimentów na dziecko. Oboje zrzekli się wsparcia finansowego od drugiej strony”. Modelka zdecydowała się na krótki komentarz w tej sprawie. „Na ten moment nie mamy rozwodu, ale oficjalnie mamy separację i podpisaną ugodę w sądzie", mówiła Joanna Krupa w rozmowie z Plejadą 

Zobacz także: Stan Borys wciąż walczy o zdrowie po udarze. Od lekarzy dostał pozwolenie na przylot do Polski

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa w ciąży z córką, sesja dla VIVY!, 2019

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.