Jason Derulo, Londyn, 13.12.2019 rok
Fot. Doug Peters/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jason Derulo był niezadowolony po występie w Zakopanem? Oto cała prawda o jego pobycie w Polsce 

Te słowa powinny uciąć wszelkie spekulacje

Damian Brillowski 4 stycznia 2022 11:14
Jason Derulo, Londyn, 13.12.2019 rok
Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Ostatniego dnia grudnia 2021 roku na scenie „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem rozegrała się jedna z najlepszych imprez roku. Włodarze TVP wyszli z założenia, że jak skończyć rok to z hukiem. Dlatego zrobili wszystko co w ich mocy, aby impreza sylwestrowa była niezapomniana. Jedną z gwiazd był amerykański wokalista Jason Derulo. Jego występ wywołał skrajne emocje. W mediach zaczęły pojawiać się spekulacje, że artysta nie był zadowolony a wręcz wstydził się swojego występu w Polsce. Dlatego szybko usunął post z zapowiedzią „Sylwestra Marzeń z Dwójką" ze swojego Instagrama. Jaka jest prawda? 

Jason Derulo największą gwiazdą „Sylwester Marzeń z Dwójką”

„Sylwester Marzeń z Dwójką” był spektakularnym widowiskiem, podczas którego można było podziwiać pokazy pirotechniczne oraz występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach. Ponadto w świat zimowej krainy przeniosły widzów około 1500 świateł i laserów, 1000 metrów kwadratowych ekranów LED oraz wyjątkowa scenografia. 

Na scenie z kolei wystąpili takie muzyczne gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, Maja Hyży, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Francesco Monte, Staszek Karpiel-Bułecka, Milano, Piotr Kupicha, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit czy też Julio Iglesias Junior, czyli syn hiszpańskiej megagwiazdy Julio Iglesiasa i brat Enrique Iglesiasa. Na pożegnanie 2021 roku w Polsce zgodził się również amerykański wokalista i tancerz - Jason Derulo.

Amerykański wokalista od kilku dobrych lat podbija listy przebojów i wyznacza nowe trendy w światowej muzyce. Wśród jego hitów można wymienić: „Savage Love”,„Wiggle”, „Ridin’ Solo”, „Fight for You”, „It Girl”, „In My Head”, „Want to Want Me”, „Trumpets”, „Whatcha Say”, „Marry Me”. 

Czytaj także: Ile Jason Derulo zarobi na sylwestrze TVP? Ma królewskie wymagania!

Jason Derulo wstydził się występu w Polsce?

Gwiazdor zanim pojawił się w Polsce zapowiedział swój występ postem na Instagramie. „Cześć Polsko! Jestem w drodze na „Sylwestra marzeń”, gdzie dam sylwestrowy występ”, napisał muzyk. Jakież było zdziwienie internautów, gdy dzień później nie mogli już zobaczyć tej zapowiedzi, gdyż post został usunięty z profilu wokalisty. Polscy fani zaczęli przypuszczać, że Jason Derulo nie był zachwycony występem w Zakopanem lub po prostu się go wstydził. 

Do całej sytuacji odniósł się Tomasz Skórka, Tour Manager z Agencji World Media, który opiekował się artysta podczas jego pobytu w Polsce. W rozmowie z portalem wp.pl przyznał, że polscy fani nie mają o co się martwić, bo Jason Derulo był zadowolony ze swojego występu w Polsce. Największe wrażenie zrobiła na nim scena. „Byli bardzo zadowoleni z tego, że mogą tam wystąpić. A jeszcze bardziej, kiedy powiedzieliśmy im, ile osób ich oglądało na żywo i w telewizji", zdradził w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jednocześnie przyznał, że artysta nie miał czasu pozwiedzać Zakopanego czy Krakowa ze względu na liczne zobowiązania. Również pogoda okazała się sporym utrudnieniem. Muzyk nie był przygotowany na tak srogie, zimowe warunki atmosferyczne i nie chcąc się przeziębić, tudzież zachorować na koronawirusa zrezygnował ze zwiedzania. 

„Raz, że nie było na to czasu, dwa – było dla nich zdecydowanie za zimno, trzy – wszyscy bardzo mocno stosowali covidowe ograniczenia kontaktów. Artysta ma teraz dużo planów dotyczących występów na żywo i promocji nowych piosenek. Wszyscy bardzo więc uważali, żeby nie narazić się na zakażenie. Musieliśmy tak planować pobyt tej ekipy, żeby nie pojawiała się w miejscach publicznych – na widok Derulo natychmiast zbiegał się tłum fanów i fanek”, tłumaczył zachowanie artysty Tomasz Skórka.

Manager potwierdził doniesienia mediów, co do prośby o ciepłe ubrania dla ekipy Jasona Derulo, którzy zaskoczeni niskimi temperaturami w Polsce potrzebowali się czymś ogrzać. Jednocześnie zdementował informację, iż artysta zażyczył sobie całego piętra w hotelu. Nie wie natomiast, dlaczego gwiazdor usunął post ze swojego Instagrama z zapowiedzią „Sylwestra Marzeń”. „Nie mam zielonego pojęcia. To się działo już poza moją kontrolą. Wiem tylko, że wyjeżdżali stąd bardzo zadowoleni”, podkreślił. 

Czytaj także: Maja Hyży zachwyca w ciąży na scenie „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem

Agustin Egurrola zachwyca się Jasonem Derulo

Podczas występu na scenie w Zakopanem Jasonowi Derulo towarzyszyli tancerze z grupy Volt pod przewodnictwem Agustina Egurroli, który nadzorował przygotowania do sylwestrowego koncertu TVP2. Po imprezie choreograf ocenił na swoim profilu na Instagramie, jak mu się pracowało ze światową gwiazdą. „To spotkanie i praca z Jasonem Derulo to było naprawdę mocne zakończenie roku. Niezwykły facet, zawodowiec w każdym calu, wiedział, czego chce, bardzo starannie przygotowywał się do występu. Pytał o wszystko, o scenę, ustawienie kamer, światło, pirotechnikę. Choreografię powtarzał w dniu występu z tancerzami najpierw na sali, a później na scenie, aż uznał, że jest gotowy. Dla mnie i tancerzy Volt przygotowania do jego show, było wielkiem przeżyciem. Ten występ zapamiętamy na długo i mam nadzieję, że rok 2022 to będzie petarda, bo przecież nie można go było lepiej przywitać”, napisał zachwycony Agustin Egurrola. 

Czytaj także: Plejada gwiazd podczas Sylwestra Marzeń z TVP!

Jason Derulo, Sylwester Marzeń TVP, Zakopane, 31.12.2021
Fot. Pawel Murzyn/East News

Jason Derulo, Sylwester Marzeń TVP, Zakopane, 31.12.2021 

Jason Derulo, Sylwester Marzeń TVP, Zakopane, 31.12.2021
Fot. Pawel Murzyn/East News

Jason Derulo, Sylwester Marzeń TVP, Zakopane, 31.12.2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?