Maja Hyży, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży zachwyca w ciąży na scenie „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem

Piosenkarka na scenie podkreśliła ciążowe krągłości

Damian Brillowski 1 stycznia 2022 10:01
Maja Hyży, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko

Właśnie się okazało, że piosenkarka Maja Hyży wraz z partnerem spodziewają się drugiego dziecka. Para tworzy niezwykle szczęśliwy związek i już nie może doczekać się przyjścia na świat maleństwa. Wczoraj ciężarna aktorka zaśpiewała podczas "Sylwestra Marzeń" na antenie TVP2 . Swoim wyglądem olśniła wszystkich widzów zebranych na widowni oraz tych przed telewizorami. Zobacz, jak prezentowała się Maja Hyży w błogosławionym stanie podczas zabawy sylwestrowej.

Plejada gwiazd na Sylwestrze Marzeń w TVP2

31 grudnia na scenie „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem rozegrała się jedna z najlepszych imprez roku. Włodarze TVP wyszli z założenia, że jak skończyć rok to z przytupem. Dlatego robili wszystko co w ich mocy, aby impreza sylwestrowa była niezapomniana. 

Jak zapowiadał nadawca Telewizji Polskiej tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką” miał być spektakularnym widowiskiem, podczas którego można było podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach. Ponadto w świat zimowej krainy miały przenieść widzów około 1500 świateł i laserów, 1000 metrów kwadratowych ekranów LED oraz wyjątkowa scenografia. 

Na scenie w Zakopanem wystąpiła plejada polskich i zagranicznych gwiazd m.in.: Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Francesco Monte, Staszek Karpiel-Bułecka, Milano, Piotr Kupicha, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit czy też Julio Iglesias Junior, czyli syn hiszpańskiej megagwiazdy Julio Iglesiasa i brat Enrique Iglesiasa. Na udział w imprezie sylwestrowej organizowanej przez TVP zgodził się też amerykański wokalista i tancerz Jason Derulo.

Czytaj także: Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Doda. Oto najbardziej spektakularne stylizacje sylwestrowe 2021!

Ciężarna Maja Hyży zachwyca na Sylwestrze Marzeń TVP2

Jedną z gwiazd występujących zakopiańskiej scenie była także wokalistka Maja Hyży. Dla artystki występ podczas imprezy sylwestrowej był spełnieniem marzeń. „Już się nie mogę doczekać sylwestra. Jestem bardzo podekscytowana tym, że będzie tak gigantyczna scena, tylu wyjątkowych artystów z polski i z zagranicy. To będzie wielki show, do którego wraz z moją ekipą przygotowujemy się od kilku tygodni. Co zaśpiewam? To będzie niespodzianka, ale będę miała przyjemność otworzyć tego sylwestra wspólnie ze wspaniałymi artystami, a później wyjątkowy duet i wyjątkowy utwór. To będzie mój Sylwester Marzeń”, zapowiadała swój występ Maja Hyży, na kilka dni przed wydarzeniem.

Tuż przed wielką imprezową sylwestrową wyszło na jaw, że wokalistka spodziewa się czwartego dziecka. Według ustaleń portalu Jastrząbpost  artystka znajduje się w trzecim miesiącu ciąży, ale póki co nie zna płci dziecka. Wspólnie z partnerem Konradem Kozakiem wychowują półtoraroczną córeczkę Antosię oraz dwóch synów Mai z poprzedniego małżeństwa z piosenkarzem Grzegorzem Hyżym. 

Podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Maję Hyży w czwartej ciąży. Piosenkarka zaśpiewała podczas koncertu piosenkę "Cold Heart" w duecie z Kubą Szmajkowskim. Mimo plejady gwiazd na scenie, ogromnym zainteresowaniem mediów i zaproszonych gości cieszyła się właśnie Maja.  Oczy wszystkich były zwrócone na artystkę, która w błogosławionym stanie olśniewała urodą. Wokalistka w czarno-niebieskiej kreacji prezentowała się zjawiskowo. Sukienka idealnie podkreśliła jej ciążowe krągłości. 

W rozmowie z reporterką jastrząbpost wokalistka zdradziła, jak się obecnie czuje. "Ciut gorzej, iż z Tosiulką, ale myślę, że to przejdzie szybciutko", przyznała. Przy okazji odniosła się do sposobu w jaki obwieściła światu o tym, że jest w ciąży. "To nie było planowane, wyszło to na totalnym spontanie. Ale myślę, że dobrze wyszło. Jest wesoły dzień, nowy rok przed nami, nowe rzeczy i nowe baby!", stwierdziła. 

Zobacz, jak ciężarna Maja Hyży prezentowała się podczas imprezy sylwestrowej.  

Czytaj także: Maja Hyży jest w ciąży! Wraz z partnerem spodziewają się drugiego wspólnego dziecka

Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko

Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko

Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko

Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko

Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok

Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok
Fot. Piętka Mieszko

Maja Hyży, Sylwester Marzeń, TVP2, zakopane, 31.12.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.