Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS!

Jarosław Wałęsa został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

„Waży prawie 3 kilogramy’’

VIVA! 25 czerwca 2018 20:40
Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański

Jak udało nam się dowiedzieć, syn Danuty i Lecha Wałęsów po raz drugi został ojcem! Jarosław Wałęsa i jego żona, Ewelina, są już rodzicami czteroletniego Wiktora. Para do tej pory publicznie nie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Jarosław Wałęsa został po raz drugi ojcem

Kiedy w 2013 roku media obiegła informacja, że polityk i jego żona Ewelina po raz pierwszy zostaną rodzicami, gratulacje napływały do syna byłego prezydenta z całej Polski.

„Dla Danuty Wałęsy będzie to jedenaste wnuczę. Jej relacje z Jarkiem są wyjątkowe. Z żadnym innym ze swoich dzieci pani Danuta nie miała i nie ma tak dobrego kontaktu’’, informowało wówczas Życie na gorąco.

Dziś Wiktor ma cztery lata i jest oczkiem w głowie swojego taty. „Jarek jest po prostu zachwycony rolą ojca i nie przypuszczał nigdy, że to będą takie emocje’’, zdradza nasz informator.

Jak udało nam się dowiedzieć, Ewelina i Jarosław Wałęsowie po raz drugi zostali rodzicami! Żona polityka, który w nadchodzących wyborach samorządowych kandyduje na prezydenta Gdańska, urodziła córeczkę, której rodzice nadali imię Lea. „Waży prawie 3 kilogramy i będzie miała prawdopodobnie ciemne oczy po tacie’’, dodaje osoba z otoczenia pary.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować synowi Lecha Wałęsy i jego pięknej żonie! 

Jarosław Wałęsa, Ewelina Wałęsa
Fot. Michał Szlaga

Lech Wałęsa i Jarosław Wałęsa.jpg
Fot. Piotr Małecki

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…