Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS!

Jarosław Wałęsa został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

„Waży prawie 3 kilogramy’’

VIVA! 25 czerwca 2018 20:40
Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański

Jak udało nam się dowiedzieć, syn Danuty i Lecha Wałęsów po raz drugi został ojcem! Jarosław Wałęsa i jego żona, Ewelina, są już rodzicami czteroletniego Wiktora. Para do tej pory publicznie nie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Jarosław Wałęsa został po raz drugi ojcem

Kiedy w 2013 roku media obiegła informacja, że polityk i jego żona Ewelina po raz pierwszy zostaną rodzicami, gratulacje napływały do syna byłego prezydenta z całej Polski.

„Dla Danuty Wałęsy będzie to jedenaste wnuczę. Jej relacje z Jarkiem są wyjątkowe. Z żadnym innym ze swoich dzieci pani Danuta nie miała i nie ma tak dobrego kontaktu’’, informowało wówczas Życie na gorąco.

Dziś Wiktor ma cztery lata i jest oczkiem w głowie swojego taty. „Jarek jest po prostu zachwycony rolą ojca i nie przypuszczał nigdy, że to będą takie emocje’’, zdradza nasz informator.

Jak udało nam się dowiedzieć, Ewelina i Jarosław Wałęsowie po raz drugi zostali rodzicami! Żona polityka, który w nadchodzących wyborach samorządowych kandyduje na prezydenta Gdańska, urodziła córeczkę, której rodzice nadali imię Lea. „Waży prawie 3 kilogramy i będzie miała prawdopodobnie ciemne oczy po tacie’’, dodaje osoba z otoczenia pary.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować synowi Lecha Wałęsy i jego pięknej żonie! 

Jarosław Wałęsa, Ewelina Wałęsa
Fot. Michał Szlaga

Lech Wałęsa i Jarosław Wałęsa.jpg
Fot. Piotr Małecki

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.