Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS!

Jarosław Wałęsa został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

„Waży prawie 3 kilogramy’’

VIVA! 25 czerwca 2018 20:40
Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański

Jak udało nam się dowiedzieć, syn Danuty i Lecha Wałęsów po raz drugi został ojcem! Jarosław Wałęsa i jego żona, Ewelina, są już rodzicami czteroletniego Wiktora. Para do tej pory publicznie nie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Jarosław Wałęsa został po raz drugi ojcem

Kiedy w 2013 roku media obiegła informacja, że polityk i jego żona Ewelina po raz pierwszy zostaną rodzicami, gratulacje napływały do syna byłego prezydenta z całej Polski.

„Dla Danuty Wałęsy będzie to jedenaste wnuczę. Jej relacje z Jarkiem są wyjątkowe. Z żadnym innym ze swoich dzieci pani Danuta nie miała i nie ma tak dobrego kontaktu’’, informowało wówczas Życie na gorąco.

Dziś Wiktor ma cztery lata i jest oczkiem w głowie swojego taty. „Jarek jest po prostu zachwycony rolą ojca i nie przypuszczał nigdy, że to będą takie emocje’’, zdradza nasz informator.

Jak udało nam się dowiedzieć, Ewelina i Jarosław Wałęsowie po raz drugi zostali rodzicami! Żona polityka, który w nadchodzących wyborach samorządowych kandyduje na prezydenta Gdańska, urodziła córeczkę, której rodzice nadali imię Lea. „Waży prawie 3 kilogramy i będzie miała prawdopodobnie ciemne oczy po tacie’’, dodaje osoba z otoczenia pary.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować synowi Lecha Wałęsy i jego pięknej żonie! 

Jarosław Wałęsa, Ewelina Wałęsa
Fot. Michał Szlaga

Lech Wałęsa i Jarosław Wałęsa.jpg
Fot. Piotr Małecki

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.