Lech Wałęsa
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Lech Wałęsa trafił do szpitala! Jaki jest stan jego zdrowia?

Co ze zdrowiem byłego prezydenta?

Gabriela Czernecka 7 marca 2018 14:15
Lech Wałęsa
Fot. East News

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Od kilku dni były prezydent korzysta z opieki medycznej. Jak podaje serwis wp.pl, to już druga w ostatnim czasie hospitalizacja byłego prezydenta. Podobno Lech Wałęsa musiał skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej po powrocie z podróży do Azji. Jaki jest stan jego zdrowia?

Lech Wałęsa w szpitalu

Jak podaje serwis Wirtualna Polska, Lech Wałęsa od kilku dni przebywa w szpitalu. Podobno były prezydent przebywa na rutynowych badaniach, którym poddawany jest co kilka dni. To podobno związane jest z jego problemami kardiologicznymi. To już drugi pobyt w szpitalu byłego prezydenta. Po wizycie na Filipinach, którą odbył w lutym tego roku, Wałęsa trafił do szpitala, gdzie został poddany serii badań.

Chodziło przede wszystkim o skontrolowanie stanu zdrowia byłego prezydenta - na Filipinach temperatura sięgała prawie 40 stopni, a w Polsce dochodziło do kilkunastu stopni na minusie. Spore różnice temperatur nadwyrężyły zdrowie Lecha Wałęsy, przez co konieczna była konsultacja z lekarzem.

„Czekam na informację, kiedy opuści szpital. Nic więcej nie mogę powiedzieć”,  powiedział w rozmowie z dziennikarzami przedstawiciel biura byłego prezydenta. Wygląda na to, że to rutynowa kontrola. Miejmy nadzieję, że były prezydent szybko opuści szpital.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.