Lech Wałęsa
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Lech Wałęsa trafił do szpitala! Jaki jest stan jego zdrowia?

Co ze zdrowiem byłego prezydenta?

Gabriela Czernecka 7 marca 2018 14:15
Lech Wałęsa
Fot. East News

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Od kilku dni były prezydent korzysta z opieki medycznej. Jak podaje serwis wp.pl, to już druga w ostatnim czasie hospitalizacja byłego prezydenta. Podobno Lech Wałęsa musiał skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej po powrocie z podróży do Azji. Jaki jest stan jego zdrowia?

Lech Wałęsa w szpitalu

Jak podaje serwis Wirtualna Polska, Lech Wałęsa od kilku dni przebywa w szpitalu. Podobno były prezydent przebywa na rutynowych badaniach, którym poddawany jest co kilka dni. To podobno związane jest z jego problemami kardiologicznymi. To już drugi pobyt w szpitalu byłego prezydenta. Po wizycie na Filipinach, którą odbył w lutym tego roku, Wałęsa trafił do szpitala, gdzie został poddany serii badań.

Chodziło przede wszystkim o skontrolowanie stanu zdrowia byłego prezydenta - na Filipinach temperatura sięgała prawie 40 stopni, a w Polsce dochodziło do kilkunastu stopni na minusie. Spore różnice temperatur nadwyrężyły zdrowie Lecha Wałęsy, przez co konieczna była konsultacja z lekarzem.

„Czekam na informację, kiedy opuści szpital. Nic więcej nie mogę powiedzieć”,  powiedział w rozmowie z dziennikarzami przedstawiciel biura byłego prezydenta. Wygląda na to, że to rutynowa kontrola. Miejmy nadzieję, że były prezydent szybko opuści szpital.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.