o nim jest głośno

Jarosław Kret wróci do dawnej miłości? Pogodynek wyjechał w poszukiwaniu szczęścia

Prezenter udał się do Indii!

Monika Katarzyna Krupska 24 kwietnia 2018 20:31

Przez kilka lat tworzyli idealny związek i uchodzili za perfekcyjną parę. Ale na początku marca Jarosław Kret stwierdził, że „fajnie jest być singlem” i na łamach tabloidu zostawił Beatę Tadlę. Dziennikarka przeżyła ogromny szok, ale dziś już pozbierała się po stracie. Na pogodynka wylała się fala hejtu, więc mężczyzna zdecydował się wyjechać z Polski... 

Stara miłość nie rdzewieje? Jarosław Kret wróci do Tannishty Chatterje?

Jarosław Kret udał się w podróż do Indii! Zdjęciami z wycieczki pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe, kiedyś pogodynek przez 5 lat był związany z pewną aktorką z Azji. Czy właśnie dlatego wybrał ten kierunek na odpoczynek? 

Owa aktorka to gwiazda hinduskiego kina. Jak donosi Twoje Imperium, Tannishty Chatterje jest niezamężna i bezdzietna. Kiedyś Jarosław Kret w jednym z wywiadów wyznał, że nawet pomieszkiwał u kobiety. Miał wobec niej poważne zamiary, ale wówczas kariery pary nabrały rozpędu. Pogodynek na stałe wrócił do kraju, a Tannishta podbijała ekrany azjatyckich telewizorów. I choć nie udało im się stworzyć rodziny, to kontaktów nie zerwali. Podobno cały czas wysyłają sobie kartki z życzeniami na świętą!

Myślicie, że stara miłość nie rdzewieje i pogodynek poleciał do Indii, aby odzyskać względy aktorki?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.