o nim jest głośno

Jarosław Kret wróci do dawnej miłości? Pogodynek wyjechał w poszukiwaniu szczęścia

Prezenter udał się do Indii!

Monika Katarzyna Krupska 24 kwietnia 2018 20:31

Przez kilka lat tworzyli idealny związek i uchodzili za perfekcyjną parę. Ale na początku marca Jarosław Kret stwierdził, że „fajnie jest być singlem” i na łamach tabloidu zostawił Beatę Tadlę. Dziennikarka przeżyła ogromny szok, ale dziś już pozbierała się po stracie. Na pogodynka wylała się fala hejtu, więc mężczyzna zdecydował się wyjechać z Polski... 

Stara miłość nie rdzewieje? Jarosław Kret wróci do Tannishty Chatterje?

Jarosław Kret udał się w podróż do Indii! Zdjęciami z wycieczki pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe, kiedyś pogodynek przez 5 lat był związany z pewną aktorką z Azji. Czy właśnie dlatego wybrał ten kierunek na odpoczynek? 

Owa aktorka to gwiazda hinduskiego kina. Jak donosi Twoje Imperium, Tannishty Chatterje jest niezamężna i bezdzietna. Kiedyś Jarosław Kret w jednym z wywiadów wyznał, że nawet pomieszkiwał u kobiety. Miał wobec niej poważne zamiary, ale wówczas kariery pary nabrały rozpędu. Pogodynek na stałe wrócił do kraju, a Tannishta podbijała ekrany azjatyckich telewizorów. I choć nie udało im się stworzyć rodziny, to kontaktów nie zerwali. Podobno cały czas wysyłają sobie kartki z życzeniami na świętą!

Myślicie, że stara miłość nie rdzewieje i pogodynek poleciał do Indii, aby odzyskać względy aktorki?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.