Prezenter udał się do Indii!

Monika Katarzyna Krupska 24 kwietnia 2018 20:31

Przez kilka lat tworzyli idealny związek i uchodzili za perfekcyjną parę. Ale na początku marca Jarosław Kret stwierdził, że „fajnie jest być singlem” i na łamach tabloidu zostawił Beatę Tadlę. Dziennikarka przeżyła ogromny szok, ale dziś już pozbierała się po stracie. Na pogodynka wylała się fala hejtu, więc mężczyzna zdecydował się wyjechać z Polski... 

Stara miłość nie rdzewieje? Jarosław Kret wróci do Tannishty Chatterje?

Jarosław Kret udał się w podróż do Indii! Zdjęciami z wycieczki pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe, kiedyś pogodynek przez 5 lat był związany z pewną aktorką z Azji. Czy właśnie dlatego wybrał ten kierunek na odpoczynek? 

Owa aktorka to gwiazda hinduskiego kina. Jak donosi Twoje Imperium, Tannishty Chatterje jest niezamężna i bezdzietna. Kiedyś Jarosław Kret w jednym z wywiadów wyznał, że nawet pomieszkiwał u kobiety. Miał wobec niej poważne zamiary, ale wówczas kariery pary nabrały rozpędu. Pogodynek na stałe wrócił do kraju, a Tannishta podbijała ekrany azjatyckich telewizorów. I choć nie udało im się stworzyć rodziny, to kontaktów nie zerwali. Podobno cały czas wysyłają sobie kartki z życzeniami na świętą!

Myślicie, że stara miłość nie rdzewieje i pogodynek poleciał do Indii, aby odzyskać względy aktorki?  

1/5
Jarosław Kret, "Viva!", kwiecień 2013
Copyright @instagram@jarekkret
1/5

Jarosław Kret w marcu rozstał się z Beatą Tadlą

2/5
Jarosław Kret, ex dziewczyna z Indii
Copyright @instagram@tannishtha_c
2/5

Dziennikarkę zostawił na łamach gazety

3/5
Jarosław Kret, ex dziewczyna z Indii
Copyright @instagram@tannishtha_c
3/5

Teraz udał się w podróż do Indii

4/5
Jarosław Kret
Copyright @instagram@jarekkret
4/5

Co ciekawe, kiedyś był związany z hinduską aktorką

5/5
Jarosław Kret, ex dziewczyna z Indii
Copyright @instagram@tannishtha_c
5/5

Myślicie, że wrócą do siebie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.