o nim jest głośno

Jarosław Kret wróci do dawnej miłości? Pogodynek wyjechał w poszukiwaniu szczęścia

Prezenter udał się do Indii!

Monika Katarzyna Krupska 24 kwietnia 2018 20:31

Przez kilka lat tworzyli idealny związek i uchodzili za perfekcyjną parę. Ale na początku marca Jarosław Kret stwierdził, że „fajnie jest być singlem” i na łamach tabloidu zostawił Beatę Tadlę. Dziennikarka przeżyła ogromny szok, ale dziś już pozbierała się po stracie. Na pogodynka wylała się fala hejtu, więc mężczyzna zdecydował się wyjechać z Polski... 

Stara miłość nie rdzewieje? Jarosław Kret wróci do Tannishty Chatterje?

Jarosław Kret udał się w podróż do Indii! Zdjęciami z wycieczki pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe, kiedyś pogodynek przez 5 lat był związany z pewną aktorką z Azji. Czy właśnie dlatego wybrał ten kierunek na odpoczynek? 

Owa aktorka to gwiazda hinduskiego kina. Jak donosi Twoje Imperium, Tannishty Chatterje jest niezamężna i bezdzietna. Kiedyś Jarosław Kret w jednym z wywiadów wyznał, że nawet pomieszkiwał u kobiety. Miał wobec niej poważne zamiary, ale wówczas kariery pary nabrały rozpędu. Pogodynek na stałe wrócił do kraju, a Tannishta podbijała ekrany azjatyckich telewizorów. I choć nie udało im się stworzyć rodziny, to kontaktów nie zerwali. Podobno cały czas wysyłają sobie kartki z życzeniami na świętą!

Myślicie, że stara miłość nie rdzewieje i pogodynek poleciał do Indii, aby odzyskać względy aktorki?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.