O TYM SIĘ MÓWI

Znamy finalistów Tańca z Gwiazdami! Kto powalczy o Kryształową Kulę?!

Beata Tadla, Popek czy Kasia Dziurska?

Olga Figaszewska 4 maja 2018 21:00

Za nami półfinał programu Taniec z Gwiazdami! Już za tydzień poznamy zwycięzców! Tylko dwie pary przeszły do ścisłego finału? O kim mowa?

Półfinał Tańca z Gwiazdami.

O udział w finale Tańca z Gwiazdami, Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną, zawalczyły trzy pary: Beata Tadla i Jan Kliment, Popek i Janja Lesar oraz Kasia Dziurska i Tomek Barański. W niezwykły sposób uczczono pamięć o Zbigniewie Wodeckim. W programie pojawiły się jego największe przeboje Zacznij od Bacha, Rzuć to wszystko co złe i Lubię wracać tam gdzie byłem. 

Kto dostał się do finału Tańca z Gwiazdami?

W piątkowym  odcinku każda z par zatańczyła aż trzy układy.  Do jednego z nich trenowali ich... jurorzy!

Pierwszy taniec wykonali Beata Tadla i Jan Kliment, którzy zaprezentowali tango, pod okiem tango Iwony Pavlović. Para zachwyciła jury i zgarnęła 40 punktów! Ola Jordan trenowała jive'a z Popkiem i Janją Lesar. Niestety za pierwszy taniec otrzymali jedynie 27 punktów. Z kolei paso doble Kasi Dziurskiej i Tomasza Barańskiego, do którego trenowali pod okiem Michała Malitowskiego, otrzymali 37 punktów.

Po drugiej serii, na prowadzenie wyszła Beata Tadla z Janem Klimentem. Wiadomo, że będą pierwszą parą w finale! Po dwóch rundach zdobyli aż 74 punkty. Kto do nich dołączy?

Slow fokstrot do utworu Zacznij od Bacha Kasia Dziurskiej i Tomasza Barańskiego został doceniony przez jury 35 punktami. „Dziś nie jest Twój dzień, takie mam przeczucie. Musisz przywalić w tym ostatnim tańcu”,skomentował Malitowski występ Popka. Raper i Janja za walc wiedeński otrzymali znów 30 punktów. 

Beata Tadla w finale Tańca z Gwiazdami. Kto jeszcze?

Ostatni taniec w wykonaniu muzyka to tango, za które otrzymali z Janją 35 punktów. „Tango było całkiem przyzwoite. Taka moja rada: jak będziesz się przygotowywać do kolejnego odcinka, nie flirtuj z tańcem. Musisz go poślubić”, mówiła Iwona Pavlović. Kasia Dziurska i Tomasz Barański zostali docenieni za taniec współczesny i uzyskali za niego 40 punktów! 

Po krótkiej przerwie ogłoszono, że do finału 21. edycji programu przechodzą Beata Tadla i Jan Kliment oraz Kasia Dziurska i Tomasz Barański! Gratulujemy!

Kto zwycięży? O tym przekonamy się już 11 maja w telewizji Polsat!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.