Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla po raz pierwszy pokazała swojego narzeczonego!

Tak wygląda przyszły mąż dziennikarki...

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2020 15:00
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

W sierpniu tego roku Beata Tadla zaskoczyła fanów wiadomością o swoich zaręczynach. Do tej pory tożsamość wybranka jej serca owiana była tajemnicą. Zmieniło się to jednak, kiedy dziennikarka postanowiła w końcu ukazać go światu. Ku radości swoich obserwatorów, wspólne zdjęcie opublikowała na Instagramie. Oto ukochany Beaty Tadli!

Beata Tadla opublikowała zdjęcie swojego partnera. Para planuje ślub!

Dziennikarka dwukrotnie stanęła na ślubnym kobiercu. Ze swoim drugim mężem związana była przez kilkanaście lat. Owocem jej miłości z dziennikarzem Radosławem Kietlińskim jest ich syn, Jan. To małżeństwo również jednak nie przetrwało próby czasu. Następnie jej partnerem życiowym został prezenter telewizyjny Jarosław Kret. Związek rozpadł się po około pięciu latach. Niedługo później związała się z biznesmenem o imieniu Rafał. Para żyła jednak na odległość, co z pewnością także przełożyło się na decyzję o rozstaniu. Beata Tadla krótko po tym ponownie odnalazła miłość. 

"Kiedy jest miłość, wszystko samo się układa. Miłość jest największą siłą, jaka mnie napędza. Nie znam bardziej wartościowego paliwa. A kiedy kocham, to całym sercem, całą duszą, bo inaczej nie potrafię", powiedziała dziennikarka w rozmowie dla VIVY!. Swoje słowa tym bardziej potwierdziła w sierpniu tego roku, kiedy za pośrednictwem mediów społecznościowych obwieściła zaręczyny z nowym wybrankiem. Decyzję tę para podjęła zaledwie po miesiącu związku. "Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać ", tłumaczyła w rozmowie z Super Expressem

Do tej pory tożsamość narzeczonego dziennikarki owiana była tajemnicą. Ku uciesze swoich fanów, Beata Tadla w końcu postanowiła to jednak zmienić. Opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim ukochanym, a tym samym po raz pierwszy pokazała jego twarz. "Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem", podpisała fotografię słowami francuskiego pisarza. Autorem słynnej sentencji jest Antoine de Saint-Exupéry. Jest to cytat z Małego Księcia

Jak podają media, narzeczony Beaty Tadli ma na imię Michał.  

Beata Tadla w sesji zdjęciowej VIVY! z 2020 roku:

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.