Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, córka Ani Przybylskiej
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Anny Przybylskiej nie może grać w filmach? Tata postawił jej surowe warunki...

Czy Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady mamy?

Weronika Kostyra 22 października 2019 09:05
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, córka Ani Przybylskiej
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Oliwia Bieniuk poważnie myśli o tym, by pójść w ślady swojej mamy, Anny Przybylskiej. 17-latka marzy o tym, by zostać aktorką. Oliwia ma już na swoim koncie sesje zdjęciowe i udział w kampanii modowej. Niedawno pojawiła się w amatorskiej szkolnej produkcji, w której wystąpiła wraz ze swoimi kolegami i koleżankami. Tata jest dumny z córki i wspiera jej pasję, ale postawił córce jeden warunek – nie będzie grała w filmach, dopóki nie skończy szkoły!

Córka Anny Przybylskiej nie może być aktorką?

Oliwia Bieniuk otwarcie mówi o tym, że swoją przyszłość chciałaby związać z aktorstwem. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka uczęszcza do IX Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni, gdzie wybrała profil teatralno-filmowy. Tę samą szkołę ukończyła jej mama. Oliwia chce grać w filmach i wprost nie może się doczekać, by zrealizować swoje marzenia.

Tata studzi nieco jej zapał. Chce, żeby córka najpierw skończyła szkołę i zdała maturę. „Oliwia dostaje dużo propozycji, ale na razie jej tata konsekwentnie je odrzuca. Mają oboje taką umowę, że najpierw Oliwia musi zdać maturę”, powiedział znajomy rodziny w rozmowie z magazynem Party.

Chodzi też o to, by nie wkroczyła zbyt wcześnie w skomplikowany świat show-biznesu. Jej mama swoją pierwszą rolę zagrała, kiedy miała 19 lat. Na razie Oliwia uczy się aktorstwa, między innymi u Katarzyny Figury i przygotowuje się do spełniania marzeń. Z pewnością odziedziczyła talent po mamie i o jej filmowym debiucie będzie głośno! 

Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram

Anna Przybylska, VIVA! 22/2001
Fot. Jacek Piotrowski AGENCJA GAZETA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…