Jarosław Bieniuk z dziećmi, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk wystąpi z dziećmi w reklamie! Znamy szczegóły

Dlaczego partner Ani Przybylskiej podjął tę decyzję?

Konrad Szczęsny 27 marca 2018 17:55
Jarosław Bieniuk z dziećmi, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Od śmierci Ani Przybylskiej w październiku 2014 roku to na Jarosława Bieniuka spadły wszelkie obowiązki rodzicielskie. Były piłkarz zajął się wychowywaniem trójki dzieci: 15-letniej dziś Oliwii, 12-letniego Szymona oraz siedmioletniego Jana. Sportowiec w ostatnim czasie podjął decyzję, że wystąpi wraz z trójką pociech w reklamie telefonii komórkowej!

Dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wystąpią w reklamie telefonii komórkowej

Jarosław ponownie weźmie udział w kampanii sieci telefonii komórkowej. I to razem z dziećmi!”, zdradziła magazynowi Party osoba z agencji reklamowej. Jak zauważa dwutygodnik, do tej pory w spotach pojawiały się głównie osoby z pierwszych stron gazet w towarzystwie partnerów i partnerek lub solo, jednak w ostatnim czasie wystąpił w mniej Olivier Janiak z Karoliną Malinowską i trójką dzieci. Wydaje się zatem, że zaangażowanie Jarosława Bieniuka z Oliwią, Szymonem oraz Jasiem to kontynuacja tej strategii.

Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii Bieniuk

Ten krok ze strony partnera Ani Przybylskiej wydaje się o tyle osobliwy, że jeszcze niedawno dosyć sceptycznie wypowiadał się o karierze swojej córki i jej bytności w show-biznesie.

„Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas”, podkreślał Jarosław Bieniuk. Jak widać, zmienił w tej kwestii zdanie.  

Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.