Jarosław Bieniuk z dziećmi, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk wystąpi z dziećmi w reklamie! Znamy szczegóły

Dlaczego partner Ani Przybylskiej podjął tę decyzję?

Konrad Szczęsny 27 marca 2018 17:55
Jarosław Bieniuk z dziećmi, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Od śmierci Ani Przybylskiej w październiku 2014 roku to na Jarosława Bieniuka spadły wszelkie obowiązki rodzicielskie. Były piłkarz zajął się wychowywaniem trójki dzieci: 15-letniej dziś Oliwii, 12-letniego Szymona oraz siedmioletniego Jana. Sportowiec w ostatnim czasie podjął decyzję, że wystąpi wraz z trójką pociech w reklamie telefonii komórkowej!

Dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wystąpią w reklamie telefonii komórkowej

Jarosław ponownie weźmie udział w kampanii sieci telefonii komórkowej. I to razem z dziećmi!”, zdradziła magazynowi Party osoba z agencji reklamowej. Jak zauważa dwutygodnik, do tej pory w spotach pojawiały się głównie osoby z pierwszych stron gazet w towarzystwie partnerów i partnerek lub solo, jednak w ostatnim czasie wystąpił w mniej Olivier Janiak z Karoliną Malinowską i trójką dzieci. Wydaje się zatem, że zaangażowanie Jarosława Bieniuka z Oliwią, Szymonem oraz Jasiem to kontynuacja tej strategii.

Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii Bieniuk

Ten krok ze strony partnera Ani Przybylskiej wydaje się o tyle osobliwy, że jeszcze niedawno dosyć sceptycznie wypowiadał się o karierze swojej córki i jej bytności w show-biznesie.

„Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas”, podkreślał Jarosław Bieniuk. Jak widać, zmienił w tej kwestii zdanie.  

Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.