Jamie Dornan prywatnie, z żoną, Nowe Oblicze Greya, 50 twarzy Greya, Pięćdziesiąt twarzy Greya, mt
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Marzą o nim miliony fanek, a dla niego liczy się tylko żona! Jak kocha Jamie Dornan, filmowy Christian Grey?

Weronika Kostyra 2 lutego 2018 09:00
Jamie Dornan prywatnie, z żoną, Nowe Oblicze Greya, 50 twarzy Greya, Pięćdziesiąt twarzy Greya, mt
Fot. East News

 

Zbliża się długo wyczekiwana premiera filmu „Nowe oblicze Greya”, czyli ostatniej części trylogii, która zyskała miliony fanów na całym świecie. Jak zawsze w filmie nie zabraknie gorących scen z udziałem odtwórców głównych ról – Dakoty Johnson i Jamiego Dornana.

 

Jaki jest Jamie Dornan prywatnie?

Przystojny aktor dzięki roli Christiana Greya stał się niezwykle popularny, problem polega na tym, że wielu fankom wydaje się, że on i filmowy kochanek to ta sama osoba. Zdarza się, że ludzie zaczepiają go na ulicy i zwracają się do niego „Panie Grey”. Jest wtedy bardzo onieśmielony, szczególnie jeżeli akurat towarzyszą mu żona albo dzieci. Aktor twierdzi, że prywatnie zachowuje się zupełnie inaczej. „To zdarza się bardzo często, cytują nawet fragmenty książki albo odnoszą się do filmów, a ja zupełnie nie wiem jak na to odpowiedzieć, bo nie jestem taki jak on. Pewnie myślą wtedy, że jestem dziwakiem, ale nie mam z tym problemu”, powiedział w programie Ellen DeGeneres.

 

Jakim mężem jest Jamie Dornan?

Dla niego liczy się tylko jego żona i to, co ona o nim myśli. A jest prawdziwą szczęściarą, bo ma tylko dla siebie mężczyznę, o którym marzą tysiące kobiet. Czy oczekuje od niego, by w domu zachowywał się tak jak w filmie? Okazuje się jednak, że nie jest do końca świadoma szaleństwa wokół swojego męża. „Wolę myśleć, że kocha bardziej mnie niż tego faceta. Nie wiedziała żadnej z części filmu… Dlaczego? Po prostu nie chcę płacić za bilet dla niej”, żartował aktor.

 

Jamie Dornan z żoną, Amelia Warner
Fot. East News

Jamie Dornan z żoną, Amelią Warner

 

Żoną Jamiego Dornana jest Amelia Warner. Para wzięła ślub w 2013 roku i razem wychowuje dwie córeczki – czteroletnią Dulcie i roczną Elvie. Być może decyzja o tym, że rodzina aktora nie zna jego filmu nie jest bezcelowa, ponieważ w trzeciej części filmu Anastasia i Christian staną na ślubną kobiercu i pojadą w podróż poślubną. To zapowiada, że możemy spodziewać się nawet więcej zmysłowych scen: „Trzecia część sprawia wrażenie niemal innego gatunku filmowego. Oczywiście nadal jest w nim seks, widocznie jest wielu ludzi, którzy chcą oglądać seks, więc nadal jest go spora ilość. Ktoś powiedział mi niedawno, że w trzeciej części jest więcej seksu niż w poprzednich filmach. Ale nie wiem, nie siedziałem ze stoperem. Właściwie nie wiem, jak to skomentować. W każdym razie ta część ma charakter thrillera. Są naprawdę niezłe pościgi samochodowe, porwania, dużo się dzieje”, tłumaczy odtwórca głównej roli.


O tym będziemy mogli przekonać się już 9 lutego. Wybieracie się do kina?

 

Jamie Dornan z żoną i córką
Fot. East News

Jamie Dornan z żoną i córką

 

Zobacz także: Już niedługo premiera „Nowego oblicza Greya”! Przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części... Pamiętacie je wszystkie?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.