KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Odmienny, niekonwencjonalny i ...” Jaki będzie syn Meghan i Harry'ego?

Astrolog księżnej Diany przepowiada jego przyszłość!

Weronika Kostyra 8 maja 2019 08:53
Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Pierwszy syn księżnej Meghan i księcia Harry’ego jest już na świecie. Wszyscy wyczekiwali narodzin dziecka książęcej pary. Mimo że jest chłopiec jest dopiero siódmy w kolejce do tronu, budzi odromne zainteresowanie ze względu na popularność, jakim cieszą się jego rodzice. Znana astrolog, która była zaprzyjaźniona z księżną Dianą zdradziła przyszłość nowo narodzonego członka rodziny królewskiej. Co go czeka?

Jaki będzie syn Meghan i Harry’ego?

Penny Thrnton często przepowiadała przyszłość Dianie. To ona pierwsza wiedziała o rozwodzie księżnej i księcia Karola. Co wie o przyszłości dziecka, które przyszło na świat zaledwie dwa dni temu? „To dziecko będzie odmienne, niekonwencjonalne i będzie miało unikalną osobowość. Myślę, że idzie to w parze ze sposobem, w jaki jak Harry i Meghan Markle postrzegają się jako para królewska, chcą wyrzeźbić dla siebie zupełnie inną rolę”, powiedziała astrolog w rozmowie z magazynem People.

Syn Meghan i Harry’ego jest zodiakalnym Bykiem, co według Penny Thonton oznacza, że będzie uparty i wytrwały. „Osoby spod tego znaku są bardzo stabilne, niezłomne i przewidywalne. Lubią rzeczy, które są prawdziwe i trwałe. To dziecko nie będzie w stanie zmieścić się w żadnym szablonie, a Byki lubią się dostosowywać. Będzie nonkonformistą”, wyjaśniła

Astrolog jest przekonana, że dziecko odziedziczy wiele cech, a także pasji po swoich rodzicach. „Syn będzie bardzo szczery, sportowy, żądny przygód, niezależny i ekstrawertyczny. Kiedy tworzysz rodzinę, twoje dziecko będzie podzielać twoje cechy i odciśniesz na nim swój astrologiczny odcisk”, czytamy.

Co ciekawe Penny Thornton nie martwi rzekomy konflikt między braćmi Williamem a Harrym. Astrolog jest przekonana, że ich dzieci będą się świetnie ze sobą dogadywać. Szczególnie blisko syn Harry’ego będzie z księciem Louisem. W końcu kuzynów dzieli jedynie rok różnicy. „Książę Louis również urodził się podczas połączenia Słońca z Uranem, oznacza to, że będą bratnimi duszami”, zdradziła Penny Thornton.

Myślicie, że i tym razem jej przepowiednia się spełni? 

Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach