Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Odmienny, niekonwencjonalny i ...” Jaki będzie syn Meghan i Harry'ego?

Astrolog księżnej Diany przepowiada jego przyszłość!

Weronika Kostyra 8 maja 2019 08:53
Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Pierwszy syn księżnej Meghan i księcia Harry’ego jest już na świecie. Wszyscy wyczekiwali narodzin dziecka książęcej pary. Mimo że jest chłopiec jest dopiero siódmy w kolejce do tronu, budzi odromne zainteresowanie ze względu na popularność, jakim cieszą się jego rodzice. Znana astrolog, która była zaprzyjaźniona z księżną Dianą zdradziła przyszłość nowo narodzonego członka rodziny królewskiej. Co go czeka?

Jaki będzie syn Meghan i Harry’ego?

Penny Thrnton często przepowiadała przyszłość Dianie. To ona pierwsza wiedziała o rozwodzie księżnej i księcia Karola. Co wie o przyszłości dziecka, które przyszło na świat zaledwie dwa dni temu? „To dziecko będzie odmienne, niekonwencjonalne i będzie miało unikalną osobowość. Myślę, że idzie to w parze ze sposobem, w jaki jak Harry i Meghan Markle postrzegają się jako para królewska, chcą wyrzeźbić dla siebie zupełnie inną rolę”, powiedziała astrolog w rozmowie z magazynem People.

Syn Meghan i Harry’ego jest zodiakalnym Bykiem, co według Penny Thonton oznacza, że będzie uparty i wytrwały. „Osoby spod tego znaku są bardzo stabilne, niezłomne i przewidywalne. Lubią rzeczy, które są prawdziwe i trwałe. To dziecko nie będzie w stanie zmieścić się w żadnym szablonie, a Byki lubią się dostosowywać. Będzie nonkonformistą”, wyjaśniła

Astrolog jest przekonana, że dziecko odziedziczy wiele cech, a także pasji po swoich rodzicach. „Syn będzie bardzo szczery, sportowy, żądny przygód, niezależny i ekstrawertyczny. Kiedy tworzysz rodzinę, twoje dziecko będzie podzielać twoje cechy i odciśniesz na nim swój astrologiczny odcisk”, czytamy.

Co ciekawe Penny Thornton nie martwi rzekomy konflikt między braćmi Williamem a Harrym. Astrolog jest przekonana, że ich dzieci będą się świetnie ze sobą dogadywać. Szczególnie blisko syn Harry’ego będzie z księciem Louisem. W końcu kuzynów dzieli jedynie rok różnicy. „Książę Louis również urodził się podczas połączenia Słońca z Uranem, oznacza to, że będą bratnimi duszami”, zdradziła Penny Thornton.

Myślicie, że i tym razem jej przepowiednia się spełni? 

Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!