Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Dwie kreacje gospodyni, huczna zabawa i... pomoc dzieciom! Za nami pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Weronika Kostyra 10 października 2017 17:00
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

 

Ich ślub i wesele rok temu były przygotowane z największą dbałością o szczegóły. Szczególnie przyszła panna młoda była odpowiedzialna za to wyjątkowe przyjęcie. Wiadomo jednak, że wesele to przede wszystkim impreza dla gości i pierwszą myślą jaką Małgorzata Rozenek-Majdan miała po tym, gdy wyszli goście było: „Jak to dobrze, że to już jest za nami. Tyle nerwów nas to kosztowało, tyle przygotowań, emocji…”

„ …natomiast ja muszę powiedzieć, że ja na naszym weselu bawiłem się świetnie, aż nadspodziewanie”, przerwał jej Radosław Majdan.

 

Pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Właśnie dlatego do przyjęcia z okazji pierwszej okazji ślubu podeszli z większym dystansem, chociaż z właściwym sobie rozmachem. Obyło się ono niemal miesiąc po właściwej rocznicy ślubu, która przypada 10 września. Zgodnie z marzeniami pary było hucznie! Na wczorajszą imprezę w jednej z warszawskich restauracji zaproszonych było ponad 300 gości – przyjaciół, w tym kolegów z planu „Azja Ezpress”, oraz rodziny i bliskich pary. Gospodyni wystąpiła w dwóch kreacjach – niebieskiej asymetrycznej sukience Elisabetta Franchi, a także w długiej białej sukni Laurelle, jakiej nie miała rok temu. W dniu ślububyła przecież ubrana srebrną suknię! Podczas wczorajszej imprezy humory dopisywały wszystkim, a zabawa trwała do białego rana...

 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram@m_rozenek

 

Para wpadła także na pomysł jak połączyć przyjęcie z pomocą innym. Poprosili gości, by zamiast prezentów przynieśli upominki, które zostaną przekazane pacjentom oddziału dziecięcego. Właśnie za to Małgorzata Rozenek-Majdan dziękowała dzisiaj przybyłym najmocniej: „Kochani, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy świętowali z nami wczoraj nasza pierwszą rocznice ślubu. Bez Was nie byłoby tak wspaniale. W imieniu dzieci z domu dziecka i zaprzyjaźnionego oddziału dziecięcego z warszawskiego szpitala dziękujemy Wam za górę zabawek. Po raz kolejny pokazaliście, że jesteście nie tylko wspaniałymi przyjaciółmi, ale też, że macie wielkie serca. Dzieci dzięki Wam będą miały wiele radości. Dziękujemy”.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fot. Instagram@m_rozenek

 

Zobacz także: Obok tej miłości nie można przejść obojętnie! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystąpili w naszym EKSKLUZYWNYM TELEDYSKU!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?