Olga Figaszewska 1 grudnia 2017 12:30
1/10
Katarzyna Zielninska, baby shower
Copyright @Instagram
1/10

 

Katarzyna Zielińska wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda „Barw Szczęścia” zorganizowała już „baby shower” i oficjalnie potwierdziła płeć dziecka! Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które z miejsca wzbudziły zainteresowanie fanów. Kto pojawił się na przyjęciu?

 

Zobacz też: Katarzyna Zielińska wkrótce zostanie mamą! Gwiazda „Barw szczęścia” zdradziła, jak czuje się w ciąży!

oraz: Katarzyna Zielińska pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym synkiem! Fani nie kryją zachwytu

 

Baby shower Katarzyny Zielińskiej

Subtelne odcienie seledynu połączone z bielą, słodkie przekąski i balony! Przyjęcie zostało zorganizowane z prawdziwym rozmachem. Jedna z fotografii zdradziła pilnie strzeżony sekret. Kasia Zielińska spodziewa się…. chłopca! Na dodatkach można było dostrzec napisy „Boy” czy „Czekam na mistrza”.

 

„Baby shower” został zorganizowany w środę w jednej z warszawskich restauracji. Pojawiły się na nim najbliższe koleżanki aktorki. Wśród nich znalazły się Małgorzata Socha, Marzena Rogalska, Ewa Wojciechowska, a także Katarzyna Glinka.

 

„Bez tych kobiet mój świat byłby smutny. W środku tygodnia znajdują dla mnie czas i nie krępują się zakładać na głowę papierowych kapelusików, które uwielbiam. (…) Dziękuję Wam kochane przyjaciółki. Bez Was życie nie wyglądało by tak pięknie. Siła kobiecości”, napisała przyszła mama na Instagramie.

 

Polecamy też: Znamy płeć drugiego dziecka Katarzyny Zielińskiej! Aktorka urodzi syna czy córkę?

 

Ciążą Katarzyny Zielińskiej

Aktorka i jej mąż Wojciech Domański są już rodzicami 2,5-letniego syna Henryka. Przez pewien czas para nie zdradzała płci dziecka. Wiadomo już, czy Henio będzie miał brata czy siostrę! „To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka”, zdradziła niedawno magazynowi „Party” znajoma aktorki. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie miał na imię chłopiec. Na tę informację prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do rozwiązania ciąży. A to zbliża się wielkimi krokami.

 

Ciąża daje Kasi Zielińskiej niesamowitą energię, sprawia, że czuje się prawdziwie piękna, szczęśliwa, spełniona, a także... seksowna! Aktorka niedawno porzuciła zawodowe zobowiązania i odeszła z „Barw szczęścia”.Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz. Chodzę sobie ulicami, śpiewam, uśmiecham się do ludzi i gadam, wydawać by się mogło, sama z sobą  Powiększam się, sprawiam swojemu brzuszkowi dużo radości i każdego dnia się rozpieszczam. Oczywiście są granice tego wszystkiego – na pewno nie pięć mielonych dziennie Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd KRÓLEWNA Z ZIARENKIEM GROCHU”, napisała aktorka.

 

Zobacz: Już jest mamą! Zobacz, jak wcześniej Anna Lewandowska świętowała nadchodzące narodziny córki

 

Jesteście ciekawi, jak wyglądał „baby shower” Katarzyny Zielińskiej? Jak bawiły się gwiazdy? Zobaczcie to w naszej galerii!

4/10
Baby shower u Kasi Zielińskiej, Katarzyna Zielińska, ciąża, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram
4/10

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.