Katarzyna Zielińska
Fot. Instagram @katarzynazielinska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Zielińska pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym synkiem! Fani nie kryją zachwytu

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2017 09:30
Katarzyna Zielińska
Fot. Instagram @katarzynazielinska

To dla Katarzyny Zielińskiej wyjątkowe święta. Aktorka, która popularność zyskała dzięki roli w „Barwach szczęścia”, urodziła dokładnie tydzień temu synka. Zdjęcie, które zamieściła w Internecie z okazji świąt Bożego Narodzenia, wywołało na jej Instagramie ogromne poruszenie.

 

Zobacz też: Katarzyna Zielińska urodziła! Gwiazda „Barw Szczęścia” podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem!

 

Katarzyna Zielińska pozuje z synkiem na Instagramie z okazji świąt Bożego Narodzenia

Katarzyna Zielińska tuląca w ramionach synka, który skończył zaledwie tydzień to widok, który poruszył jej fanów oraz znajomych. Gdy wczoraj aktorka zamieściła pełną czułości fotografię na Instagramie, jak z rękawa posypały się pełne zachwytu komentarze, także osób z pierwszych stron gazet! 

Gwiazda podpisała je:

Kochani! Życzę Wam, żebyście w ten piękny świąteczny czas otoczeni byli miłością, dobrem i najbliższymi, najukochańszymi osobami, które powodują, że nasze życie ma sens. Cieszmy się z najmniejszych rzeczy i spraw, które składają się na nasze WIELKIE SZCZĘŚCIE. I nie zapominajmy obdarzać uśmiechem i wyrozumiałością ludzi, których spotykamy codziennie na swojej drodze. To czasem większy prezent niż brylant zakupiony w najdroższym sklepie❤️ Sciskam Was z moim największym szczęściem, kuleczką pachnącą mlekiem i miłością. #christmas #christmaseve#wishes #love #christmastime #mylove”, napisała wzruszona aktorka.

Która z gwiazd skomentowała zdjęcie?

 

Internauci i gwiazdy komentują zdjęcie Katarzyny Zielińskiej z synem. Wśród nich Anna Lewandowska i Joanna Koroniewska

Do tej pory zdjęcie polubiło prawie 30 tysięcy osób. Zamieszczono pod nim również ogromną liczbę komentarzy. Dwie osoby z pierwszych stron gazet również pokusiły się o wyrażenie zachwytu fotografią Katarzyny Zielińskiej z nowo narodzonym synkiem.

„❤️😍😍😍😍😍”, napisała Anna Lewandowska.

„❤️❤️❤️🎈”, dodała Joanna Koroniewska.

 

Zobacz też: Lewandowscy, Majdanowie, Krupińska i Karpiel-Bułecka - tak gwiazdy spędzają Święta Bożego Narodzenia 2017!

 

Imię drugiego syna Katarzyny Zielińskiej. Jakie imię ma syn aktorki

Co ciekawe, w Internecie można natknąć się na informacje, że Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański zdecydowali się nadać swojemu drugiemu synkowi imię... Mikołaj. Nie wiadomo jednak, na ile sprawdzone są te spekulacje.

 

Katarzyna Zielińska,  Flesz Fashion Night 2017
Fot. East News

 

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.