Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa pokazała się bez grama makijażu. Wygląda pięknie, ale...

...myśleliśmy, że to Kasia Warnke!

Rafał Kowalski 31 grudnia 2018 07:27
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Nie skłamiemy, jeśli napiszemy, że Joannie Krupie małżeństwo naprawdę służy. Modelka w ostatnich miesiącach bardzo się wyciszyła, dojrzała, a na dodatek (o ile to w jej przypadku możliwe) wypiękniała jeszcze bardziej. Nasze zdanie popiera część internautów, która zobaczyła ostatnio zdjęcia gwiazdy bez makijażu.

Joanna Krupa bez retuszu - zdjęcie

Kilka dni temu Joanna Krupa opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym przytula swojego męża. Fanki zwróciły jednak uwagę nie na przystojnego mężczyznę, ale fakt że Asia jest na fotografii zupełnie niepomalowana. To w przypadku naszych gwiazd zdarza się ostatnio coraz częściej. Czyżby przyszła moda na naturalny look?

Jurorka Top model zebrała morze komplementów. „Nie poznałam, pięknie!”, „Asia ma piękna cerę, miliony kobiet marzy, żeby tak wyglądać bez”, „Życzę wszystkim żeby tak wyglądać bez makijażu. Inaczej, bo bez makijażu, ale wciąż pięknie. I nie mam problemu z rozpoznaniem. Prawdziwa kobieta, naturalnie, tak jak jest w życiu gdy się wstaje rano”, to tylko niektóre z opinii wielbicielek Krupy.

Poza tym, że Joanna wygląda zjawiskowo i nie potrzebuje żadnych dodatkowych upiększeń, naszym zdaniem na tym jednej zdjęciu gwiazda przypomina… Kasię Warnke! Podobną opinię miała też jedna z fanek Asi, czym podzieliła się w komentarzu po zdjęciem. Może więc coś w tym jest?

Oceńcie sami, jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii. Przy okazji załączamy też zdjęcie w pełnym makijażu...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?