O TYM SIĘ MÓWI

Koszmarna podróż Joanny Krupy. Modelka została okradziona!

Straty wyceniono na 100 tysięcy złotych!

Konrad Szczęsny 23 listopada 2018 13:07

Ta podróż zakończyła się dla Joanny Krupy traumą. Modelka, która przyzwyczajona jest do kursowania między Stanami Zjednoczonymi a Polską nie podejrzewała, że jej ostatni lot może okazać się aż tak pechowy. Gdy w czwartek gwiazda dotarła do Warszawy zorientowała się, że... została okradziona! Co gorsza, w walizce była suknia, w której miała pojawić się w poniedziałkowym finale Top Model...

Joanna Krupa została okradziona

Joanna Krupa zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać niemal pustą walizkę. Został w niej jedynie... płaszcz.

„Przyleciałam właśnie do Warszawy. Otwieram swój bagaż i wszystkie moje buty są ukradzione. Zobaczcie, co mi zostawili. Tylko płaszcz. I nic więcej. Wszystko ukradzione”, poinformowała fanów za pośrednictwem InstaStories.

Kradzież została oczywiście zgłoszona na policję natychmiast, jednak szanse na odnalezienie rzeczy są niewielkie.

„Leciałam z Teksasu przez Nowy Jork do Warszawy. Mogli mnie okraść jeszcze przed wylotem. W szczególności, że dzisiaj w stanach jest obchodzony Thanksgiving Day (Święto Dziękczynienia - przyp. red.). Jestem w szoku, że ludzie są tacy bez serca i mogą zrobić takie świństwo tuż przed świętami. W życiu mi się to nie stało. Nie wierzę, że ludzie mogą być tak bezczelni i ohydni”, wyznała smutna w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Złodzieje ukradli Joannie Krupie sukienkę, którą miała założyć przed finałem Top model

Co gorsza, Joanna Krupa od miesiąca przygotowywała kreację na poniedziałkowy finał Top model, za którą odpowiedzialny był uznany projektant Michael Costello i którą przewoziła do Warszawy wraz z drogimi butami. Obie rzeczy zostały skradzione.

Jak szacuje sama Joanna, straty zostały wycenione na około 20-30 tysięcy dolarów, czyli blisko 100 tysięcy złotych  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?