Joanna Czechowska, W11
Fot. AKPA/NIEMIEC
Z ŻYCIA GWIAZD

Policjantka Joanna Czechowska była gwiazdą serialu TVN W-11. Co dziś robi?

Na nowych zdjęciach zachwyca!

Rafał Kowalski 4 stycznia 2021 15:54
Joanna Czechowska, W11
Fot. AKPA/NIEMIEC

Przez dziesięć lat serial W-11. Wydział Śledczy był najchętniej oglądanym paradokumentem w polskiej telewizji. Przygody policjantów śledziło nawet 3 miliony widzów, ale hit TVN i tak zniknął z 2014 roku z ekranów telewizorów. W pamięci najwierniejszej publiki wciąż jest jednak nadkomisarz Joanna Czechowska, która była jedną z największych gwiazd produkcji. Jak obecnie wygląda jej życie?

Joanna Czechowska – jak trafiła do W-11, co dziś robi?

Joanna Czechowska od 1991 roku pracowała w Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie. W chwili rozpoczęcia zdjęć do W-11 ulubienica widzów miała już stanowisko nadkomisarza. Do hitu TVN trafiła z castingu. „Zapisałam się, zostałam wybrana, zaproszono mnie na spotkanie w TVN. Wzięłam roczny, bezpłatny urlop. […] Nie ukrywam, że moją motywacją była przede wszystkim motywacja finansowa”, przyznała się Joanna Czechowska w archiwalnej rozmowie z serwisem DetektywNaTropie.pl. 49-latka mówiła w tym samym wywiadzie, że pracę w serialu traktowała jak normalną pracę, nad którą nie zastanawiała się długo. W chwili realizacji nagrań policjantka była singielką, a jedynym bliskim, o którego martwiła się, że cały dzień jest sam w domu, był jej kot.

Joanna Czechowska, W11
Fot. TVN/Krzysztof Dubiel

Wszystko zmieniło się po zakończeniu przygody z W-11. Dziś 49-latka jest mamą 10-letniej córki o imieniu Patrycja. Zawodowo prowadzi szkolenia z z przeciwdziałaniem dopalaczom i cyberprzemocy, których uczestnikami są nauczyciele, rodzice i uczniowie. Ponadto Joanna Czechowska jest nauczycielem akademickim Wyższej Szkoły Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach.

Ulubienica widzów prowadzi konto na Instagramie. Dowiadujemy się z niego, że nadkomisarz wciąż uwielbia aktywny tryb życia, koty i spotkania ze znajomymi. Trzeba przyznać, że Joanna Czechowska w ogóle nie zmieniła się od czasu serialu. Uważacie podobnie? 

Gwiazdy W-11 w 2011 roku

Joanna Czechowska
Fot. TVN/Krzysztof Dubiel

TAGI #TVN #policja

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!