Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Policja zajęła się sprawą Agnieszki Chylińskiej. Artystka padła ofiarą oszustwa

Ujawniła bolesną prawdę...

Konrad Szczęsny 6 lutego 2021 11:01
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Artystka padła ofiarą przestępstwa! O całej sprawie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednocześnie dodał, że zgłosiła już cały proceder na policję. Zaapelowała także do fanów i internautów, by nie dali się zwieść i byli uważni na tego typu wyłudzenia!

Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustwa. Chodzi o wyłudzenia pieniędzy

Ten proceder ma miejsce od dłuższego czasu. Oszuści wykorzystują wizerunek osób popularnych, by wyłudzać pieniądze lub sprzedawać szemrane środki odchudzające. Jedną z ofiar szeroko zakrojonej akcji jest Agnieszka Chylińska. Okazało się, że przestępcy namawiają, wykorzystując bezprawnie jej wizerunek, do brania udziału w konkursach. Problem w tym, że z pozoru niewinna zabawa może zakończyć się nawet wyczyszczeniem konta bankowego! 

By uwiarygodnić proceder, oszuści wykorzystują zdjęcia i nagrania osób popularnych, które są dostępne w sieci. Tak też było w przypadku byłej wokalistki O.N.A. Za wzięcie udziału w konkursie internauci mieli otrzymać konkretne sumy pieniędzy.

„Przekaże 5000 złotych w gotówce pierwszym 300 osobom, które poprawnie odgadną liczbę na obrazku”, pisano w publikowanych w sieci postach.

Agnieszka Chylińska zgłosiła sprawę oszustwa na policję. Apeluje do fanów

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Agnieszka Chylińska poinformowała, że sprawa została już zgłoszona na policję. Jednocześnie zaapelowała do wszystkich o ostrożność w sieci.

„Drodzy ‼️ Informujemy, że w dniu dzisiejszym złożyliśmy na Policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Nie tolerujemy oszustów i złodziei i za każdym razem będziemy natychmiast informować służby o każdym przypadku. Ostrzegamy Was po raz kolejny - nie bądźcie łatwowierni i nie dajcie się okradać - złodzieje wyłudzają także przez internet Wasze dane osobiste i finansowe ‼️ Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali nam szczegółowe informacje o fałszywych live’ach i fałszywych reklamach. Wszystko, z wielką skrupulatnością przejęła Policja”, podkreśliła artystka.

Mamy nadzieję, że sprawców tego haniebnego procederu uda się ująć jak najszybciej!  

Agnieszka Chylińska potwierdziła, że sprawą zajęła się już policja:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?