Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Policja zajęła się sprawą Agnieszki Chylińskiej. Artystka padła ofiarą oszustwa

Ujawniła bolesną prawdę...

Konrad Szczęsny 6 lutego 2021 11:01
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Artystka padła ofiarą przestępstwa! O całej sprawie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednocześnie dodał, że zgłosiła już cały proceder na policję. Zaapelowała także do fanów i internautów, by nie dali się zwieść i byli uważni na tego typu wyłudzenia!

Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustwa. Chodzi o wyłudzenia pieniędzy

Ten proceder ma miejsce od dłuższego czasu. Oszuści wykorzystują wizerunek osób popularnych, by wyłudzać pieniądze lub sprzedawać szemrane środki odchudzające. Jedną z ofiar szeroko zakrojonej akcji jest Agnieszka Chylińska. Okazało się, że przestępcy namawiają, wykorzystując bezprawnie jej wizerunek, do brania udziału w konkursach. Problem w tym, że z pozoru niewinna zabawa może zakończyć się nawet wyczyszczeniem konta bankowego! 

By uwiarygodnić proceder, oszuści wykorzystują zdjęcia i nagrania osób popularnych, które są dostępne w sieci. Tak też było w przypadku byłej wokalistki O.N.A. Za wzięcie udziału w konkursie internauci mieli otrzymać konkretne sumy pieniędzy.

„Przekaże 5000 złotych w gotówce pierwszym 300 osobom, które poprawnie odgadną liczbę na obrazku”, pisano w publikowanych w sieci postach.

Agnieszka Chylińska zgłosiła sprawę oszustwa na policję. Apeluje do fanów

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Agnieszka Chylińska poinformowała, że sprawa została już zgłoszona na policję. Jednocześnie zaapelowała do wszystkich o ostrożność w sieci.

„Drodzy ‼️ Informujemy, że w dniu dzisiejszym złożyliśmy na Policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Nie tolerujemy oszustów i złodziei i za każdym razem będziemy natychmiast informować służby o każdym przypadku. Ostrzegamy Was po raz kolejny - nie bądźcie łatwowierni i nie dajcie się okradać - złodzieje wyłudzają także przez internet Wasze dane osobiste i finansowe ‼️ Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali nam szczegółowe informacje o fałszywych live’ach i fałszywych reklamach. Wszystko, z wielką skrupulatnością przejęła Policja”, podkreśliła artystka.

Mamy nadzieję, że sprawców tego haniebnego procederu uda się ująć jak najszybciej!  

Agnieszka Chylińska potwierdziła, że sprawą zajęła się już policja:

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.