Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Chylińska dostała pismo z policji w głośnej sprawie. Udostępniła treść

Szykuje się duża afera? Chodzi o poważne oszustwo...

Konrad Szczęsny 13 marca 2021 12:04
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Gdy padła ofiarą oszustów, podjęła stanowcze kroki. Agnieszka Chylińska zgłosiła bulwersującą sprawę na policję. W sieci opublikowano pismo, które otrzymała od wymiaru sprawiedliwości. Fani wspierają swoją idolkę w walce o ukaranie sprawców niecnego procederu!

Agnieszka Chylińska poszła na wojnę z oszustami

Upór i konsekwencja przynoszą wymierne korzyści. Na początku lutego Agnieszka Chylińska potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że padła ofiarą oszustów. Wokalistka była zbulwersowana procederem, który miał miejsce w sieci i nie ukrywała emocji, pisząc o nim. Grupa wyłudzała pieniądze od jej fanów, wykorzystując wizerunek artystki. Publikowali reklamy i zachęcali do udziału w relacjach na żywo. Skandaliczna sytuacja spotkała się z natychmiastową reakcją ze strony współpracowników piosenkarki, którzy zgłosili sprawę na policję.

„Nie tolerujemy oszustów i złodziei i za każdym razem będziemy natychmiast informować służby o każdym przypadku. Ostrzegamy Was po raz kolejny – nie bądźcie łatwowierni i nie dajcie się okradać – złodzieje wyłudzają także przez internet Wasze dane osobiste i finansowe! Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali nam szczegółowe informacje o fałszywych „live’ach” i fałszywych reklamach. Wszystko, z wielką skrupulatnością przejęła Policja”, poinformowano.

Sprawa doczekała się ciągu dalszego, o czym można dowiedzieć się z mediów społecznościowych managementu Agnieszki Chylińskiej.

Policja odpowiedziała na złożenie zawiadomienia przez Agnieszkę Chylińską

Złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przyniosło wymierne korzyści. Management artystki opublikowała w swoich mediach społecznościowych dokument, który otrzymał od policji. Wynika z niego, że w sprawie zostało wszczęte postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności zajścia i ukarać potencjalnych sprawców.

„Pamiętajcie, oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać!! Działamy także w Waszej sprawie, aby nie oszukiwano Was, nie wyłudzano Waszych pieniędzy etc. Wyłącznie konsekwencja: każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku Agnieszka Chylińska będzie się kończyło zgłoszeniem na Policję, do Prokuratury oraz w Sądzie. Dziękujemy za pomoc w podobnych sprawach”, czytamy w poście na Facebooku.

Internauci trzymają kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy, czemu dali wyraz w komentarzach.

„I brawa za to, nie może im to ujsc na sucho. Jestem z Wami”, „I słusznie, oby och dosięgła sprawiedliwość”, „Karma wróci, prędzej czy później. Brawa dla Was”, „Brawo, oby ponieśli dotkliwą karę”, czytamy na oficjalnym profilu Agnieszki Chylińskiej.

My również trzymamy kciuki za ukaranie sprawców, którzy bezdusznie wykorzystali naiwność i pasję fanów artystki!  

Pamiętajcie, oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać ‼️ Działamy także w Waszej sprawie, aby nie oszukiwano...

Opublikowany przez Top Management Piątek, 12 marca 2021

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.